Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 listopada 2014, 12:04

autor: Orbech

Battlefield - w 2016 roku czeka nas powrót do klimatów militarnych

Na tegorocznej konferencji UBS Global Technology, Blake Jorgenson, przedstawiciel firmy Electronic Arts, stwierdził, że nowa odsłona serii Battlefield będzie osadzona w klimatach militarnych. Premiera tytułu odbędzie się najprawdopodobniej w 2016 roku.

Wielu na pewno ucieszy, że w Battlefieldzie powrócimy do wojskowych klimatów. - Battlefield - w 2016 roku czeka nas powrót do klimatów militarnych - wiadomość - 2014-11-20
Wielu na pewno ucieszy, że w Battlefieldzie powrócimy do wojskowych klimatów.

W kolejnej odsłonie cyklu Battlefield firma Electronic Arts powróci do bardziej klasycznych klimatów, z których znana jest ta kultowa seria. Podczas tegorocznej konferencji UBS Global Technology, Blake Jorgenson z EA ujawnił, że Battlefield szykowany na 2016 rok będzie strzelanką militarną. Oznacza to powrót na bardziej tradycyjne pole walki, a zarazem odstawienie motywu policjantów i złodziei z Battlefield: Hardline (choć nie jest wykluczone, że przyszłość przyniesie kontynuację Hardline). Na razie o kolejnej odsłonie Battlefielda nie wiemy nic i możemy tylko spekulować, jak będzie wyglądać. Kto wie czy akcja gry zostanie umieszczona w przeszłości, współczesności, czy może w przyszłości.

To będzie powrót do Battlefielda w stylu militarnym, więcej na ten temat dowiecie się wkrótce – powiedział Blake Jorgenson, przedstawiciel firmy EA.

Nic dziwnego, że kolejny Battlefield pojawi się dopiero w 2016 roku, biorąc pod uwagę, iż studio EA DICE w pocie czoła pracuje jeszcze nad grą Star Wars: Battlefront, z którą wiązane są ogromne nadzieje. Czy zostaną one spełnione przekonamy się w przyszłym roku.

Na razie jednak czekamy na Battlefield: Hardline, które pierwotnie miało pojawić się tej jesieni, lecz deweloperzy ze studia Visceral Games potrzebowali kilku dodatkowych miesięcy na dopracowanie tytułu, więc Hardline trafi do nas w marcu przyszłego roku. Electronic Arts nie chce łapać zbyt wielu srok za ogon i woli ulepszyć swoje gry tak, aby były jak najlepszej jakości. Firma jest ostrożniejsza, bowiem nie chce narazić się na kolejną falę krytyki ze strony graczy, jak to było w przypadku Battlefielda 4, który mówiąc łagodnie odstawał pod względem wykonania od poprzednich odsłon cyklu.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

gry