Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 października 2015, 19:11

autor: Ender

Fallout 4 – zobacz nagranie prezentujące atrybut szczęścia

Bethesda opublikowała ostatni odcinek serii krótkich humorystycznych filmów animowanych, przedstawiających atrybuty postaci dostępne w grze Fallout 4. Najnowszy klip skupia się na opisaniu zalet posiadania wysokiego poziomu szczęścia.

Miesiąc temu Bethesda rozpoczęła serię animowanych krótkometrażówek, które stylizowane są na filmy instruktażowe z lat 50. W humorystyczny sposób ukazują one poszczególne atrybuty bohatera Fallouta 4, które są elementem świetnie znanego fanom serii systemu rozwoju postaci o nazwie S.P.E.C.I.A.L. Opublikowane do tej pory odcinki skupiały się na sile, percepcji, wytrzymałości, charyzmie, inteligencji oraz zwinności. Dzisiejszy klip to już ostatni odcinek serii. Stara się on przekonać graczy, że czasami w trakcie przygody w postapokaliptycznym świecie musimy zdać się na zwykły uśmiech losu.

Szczęście to wyjątkowo przydatny atrybut, który w mniejszy lub większy sposób wpływa na prawie wszystkie elementy rozgrywki. Jego zalety przydadzą się zwłaszcza w walce. Dzięki niemu pozbędziemy się szybciej przeciwników, częściej zadając krytyczne obrażenia, równocześnie unikając ich zabójczych ataków. Gracze, którym sprzyja fortuna, mogą liczyć także na to, że w trakcie przygód częściej trafią na przydatne przedmioty, bronie oraz pieniądze lub spotkają ich różnego rodzaju niespodzianki.

Premiera Fallouta 4 planowana jest na 10 listopada. Tytuł ukaże się jednocześnie na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach PC. Platformy Sony i Microsoftu mają zapewnić stabilną rozgrywkę z obrazem wyświetlanym z prędkością 30 klatek na sekundę. W przypadku pecetów wydajność gry zależeć będzie od konfiguracji sprzętowej. Dokładne i oficjalne wymagania tytułu zostały podane na początku tego miesiąca.

  1. Oficjalna strona Fallout 4
  2. Fallout 4 – komependium wiedzy