Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 kwietnia 2015, 10:04

Battlefield Hardline wciąż na samym szczycie. Top 10 UK (5 - 11 kwietnia)

Battlefield Hardline dzielnie odpiera ataki nadchodzące z pozostałych miejsc podium. FIFA 15 i GTA V podgryzają przeciwnika, ale to właśnie do dzieła Visceral Games należy czwarty tydzień z rzędu bez porażki. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą dziesiątką brytyjskich bestsellerów handlu detalicznego w ubiegłym tygodniu.

Battlefield Hardline po raz czwarty nie daje się pokonać w wyścigu do portfeli brytyjskich klientów, choć zainteresowanie grą w stosunku do poprzedniego notowania zmalało o 56%. Nieco mniejszy spadek (-39%) stał się udziałem Grand Theft Auto V. Warto ten fakt odnotować, bowiem już jutro będzie miała premiera pecetowej wersji gry, a za tydzień, wraz z kolejną listą będziemy mogli sprawdzić, czy wpłynie to w widoczny sposób na poprawę sprzedaży wersji pudełkowej.

Bloodborne z miejsca drugiego spadł na szóste (-58%). Dzięki sprzedaży wiązanej z konsolami, do pierwszej dziesiątki wróciły Forza Horizon 2 i Halo: The Master Chief Collection. Do pierwszej czterdziestki bestsellerów, na miejsce osiemnaste, po raz pierwszy trafiły wyścigi motocyklowe RIDE.

1.

Battlefield Hardline

2.

FIFA 15

3.

Grand Theft Auto V

4.

Far Cry 4

5.

Call of Duty: Advanced Warfare

6.

Bloodborne

7.

Forza Horizon 2

8.

Borderlands: The Handsome Collection

9.

Halo: The Master Chief Collection

10.

Minecraft: Xbox Edition