Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 kwietnia 2015, 10:28

autor: Góral

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 ukaże się jesienią; zobacz nowy zwiastun

Firma Namco Bandai opublikowała nowy zwiastun bijatyki Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4. Jednocześnie poinformowano, że produkcja ukaże się na konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach PC jesienią bieżącego roku.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 w skrócie:
  • Gatunek: bijatyka
  • Deweloper: CyberConnect2
  • Wydawca: Namco Bandai
  • Platformy sprzętowe: PC, PS4, XOne
  • Data premiery: jesień 2015 roku

Pod koniec 2014 roku firma Namco Bandai zapowiedziała Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 na konsole PlayStation 4, Xbox One i komputery PC. Wydawca do tej pory nie ujawnił szczegółów na temat kolejnej odsłony popularnej serii bijatyk, ale za to zdradził przybliżony termin premiery w anglojęzycznych krajach – jesień bieżącego roku. Oprócz tego opublikowano nowy zwiastun, na którym ukazano walkę z Jubi (do obejrzenia powyżej). Nie poznaliśmy jednak konkretów na temat samej rozgrywki. Wyjawiono jedynie, że będzie można tworzyć własne zespoły wojowników (w tym Drużynę 7, składającą się z Naruto, Sakury i Sasuke), pomiędzy którymi przełączać mamy się w dowolnej chwili podczas walki.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 – główni bohaterowie produkcji. - Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 ukaże się jesienią; zobacz nowy zwiastun - wiadomość - 2015-04-13
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 – główni bohaterowie produkcji.
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 ukaże się jesienią; zobacz nowy zwiastun - ilustracja #2

Studio CyberConnect2 to japoński deweloper założony w 1996 roku. Oprócz gier z Naruto w roli głównej, firma ma na swoim koncie także inne pozycje, w tym serię .hack// czy też Asura's Wrath.

Przypominam, że Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 jest tworzone przez ekipę CyberConnect2, którą fani serii doskonale znają z wcześniejszych odsłon. Tytuł będzie pierwszą częścią dedykowaną konsolom Xbox One oraz PlayStation 4 i pozwoli wziąć udział w końcowej fazie Czwartej Wielkiej Wojny Shinobi.

Ostatnią wydaną do tej pory odsłoną serii jest Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution z września 2014 roku. Produkcja dostępna na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 i PC-tach cieszyła się sporym zainteresowaniem fanów i w ciągu niecałego miesiąca znalazła ponad 650 tysięcy nabywców.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 będzie efektowną bijatyką. - Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 ukaże się jesienią; zobacz nowy zwiastun - wiadomość - 2015-04-13
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 będzie efektowną bijatyką.
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 ukaże się jesienią; zobacz nowy zwiastun - ilustracja #4
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 ukaże się jesienią; zobacz nowy zwiastun - ilustracja #5