Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 19 marca 2015, 18:40

autor: Pirlond

Pograj w Battlefielda Hardline z redakcją gry-online.pl i kreuj serial interaktywny

Premiera Battlefield Hardline już za nami. Z tej okazji zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym możecie pograć z redakcją gry-online.pl w trybie sieciowym gry, rozwijając jednocześnie Historię Jednego Napadu. Oczywiście na najlepszych graczy czekają nagrody. Pierwsze zmagania odbędą się w najbliższą niedzielę, 22 marca.

Ruszamy z kolejną ciekawą inicjatywą. Tym razem możecie pograć wspólnie z redakcją gry-online.pl w trybie sieciowym wydanego niedawno Battlefield Hardline (są jednak dwa warunki – musicie posiadać konto w naszym serwisie oraz zmienić nick w serwsie Origin na pseudonim z naszego forum). To nie wszystko, bo biorąc udział w potyczkach policjantów i bandytów możecie wpłynąć na ostateczny kształt Historii Jednego Napadu – tworzonego przez nas przy Waszym udziale serialu interaktywnego opartego na najnowszej produkcji studia Visceral Games. Uczestnicy zabawy będą mieli szansę zdobyć także nagrody w postaci usługi Premium do Battlefield Hardline. Warto przypomnieć, że jej posiadacze otrzymają dostęp do przyszłych dodatków DLC do gry.

Konkurs podzielony został na siedem etapów, które odbywać się będą co dwa dni począwszy od najbliższej niedzieli, 22 marca. Boje w każdym z nich toczyć się mają na innej mapie i w innym trybie zabawy, a całość zwieńczona zostanie Wielkim Finałem, który rozegrany zostanie 7 kwietnia. W jego trakcie roztrzygnięte zostaną losy bohaterów Historii Jednego Napadu, poznamy także ostateczny wynik bitwy pomiędzy policjantami i bandytami. Po zakończeniu każdego etapu, redakcja gry-online.pl wybierze, na podstawie statystyk, najlepszego gracza z drużyny, który dostanie wspomnianą wyżej usługą Premium do Battlefield: Hardline. Nagradzana będzie przede wszystkim najlepsza gra zespołowa.

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej poświęconej konkursowi.

Battlefield Hardline jest najnowszą odsłoną flagowego cyklu strzelanek firmy Electronic Arts. W przeciwieństwie do poprzednich części serii, gra koncentruje się nie na działaniach wojennych, a zmaganiach policjantów i złodziei. W produkcji znalazła się stworzona na modłę serialu kryminalnego kampania fabularna, a także multiplayer z wieloma trybami rozgrywki.