Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 stycznia 2015, 18:24

autor: Pirlond

Battlefield Hardline – kolejna faza bety w przyszłym tygodniu?

Całkiem możliwe, że już w przyszłym tygodniu wszyscy chętni będą mogli przetestować grę Battlefield Hardline. Do internetu wyciekł mail, w którym znalazła się informacja o planowanym terminie startu kolejnego etapu testów beta tytułu. Te miałyby się rozpocząć już 3 lutego.

Ronku to sponsorowany przez firmę Electronic Arts program, którego uczestnicy zarabiają na publikowaniu w serwisie YouTube materiałów z gier wydawanych przez EA. Biorący w nim udział internauci otrzymali niedawno wiadomość, w której przypomniano im o zbliżającym się starcie kolejnej fazy testów Battlefielda Hardline. Jeśi wierzyć informacjom zawartym w mailu, beta miałaby rozpocząć się za nieco ponad tydzień – 3 lutego. Oczywiście nie jest to na razie oficjalny termin – musimy czekać na jego potwierdzenie. Warto jednak zaznaczyć, że w sierpniu ubiegłego roku deweloperzy ze studia Visceral Games obiecywali, że następny etap testów zostanie przeprowadzony w styczniu. Data, która znalazła się we wspomnianym mailu, wskazuje co prawda na początek lutego, ale przecież mogło dojść do drobnego poślizgu.

Zrzut ekranu z wiadomości, z której wynika, że kolejne testy Battlefielda Hardline rozpoczną się 3 lutego - Battlefield Hardline – kolejna faza bety w przyszłym tygodniu? - wiadomość - 2015-01-26
Zrzut ekranu z wiadomości, z której wynika, że kolejne testy Battlefielda Hardline rozpoczną się 3 lutego

Poza tym internauci z forum Reddit twierdzą, że niektórzy użytkownicy YouTube’a już grają w betę, by w dniu jej publicznego startu móc opublikować stosowne materiały. Pewnym jest natomiast, że dostęp do nadchodzącej wczesnej wersji produkcji będzie otwarty dla wszystkich chętnych, co potwierdzili niedawno sami twórcy. Testy zostaną także zorganizowane na wszystkich platformach sprzętowych – PC, Xboksie One oraz PlayStation 4.

Pierwszy etap testów Battlefielda Hardline miał miejsce w czerwcu – zgromadzone w jego trakcie dane, opinie oraz sugestie okazały się bardzo pomocne. Na ich podstawie deweloperzy wprowadzili sporo zmian do gry, a także podjęli zaskakującą decyzję o opóżnieniu planowanej premiery – początkowo produkcja miała ukazać się w październiku, ale zdecydowano przesunąć jej debiut na marzec tego roku.

Battlefield Hardline jest kolejną odsłoną uznanej serii strzelanek wydawanych nakładem firmy Electronic Arts. Gra różni się od dotychczasowych odsłon cyklu – tym razem gracze nie wcielają się bowiem w wyspecjalizowanych żołnierzy, a w policjantów zmagających się z kryminalistami. Tak jak poprzednie części, produkcja oferować będzie fabularną kampanię dla pojedynczego gracza oraz tryb multiplayer.

Ostatnia aktualizacja: 2015-01-26

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach