Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2014, 08:05

autor: Sarge

Battlefield Hardline - kolejne otwarte beta testy w styczniu 2015 roku

Studio Visceral Games planuje w styczniu przyszłego roku rozpocząć kolejną fazę otwartych beta testów gry Battlefield Hardline. Przy okazji w sieci pojawiło się kilka nowych screenów, które możecie obejrzeć w naszej wiadomości.

Przedstawiciel studia Visceral Games powiedział w wywiadzie dla serwisu Symthic, że w styczniu przyszłego roku rozpoczną się kolejne otwarte beta testy gry Battlefield Hardline. Na razie pewne jest, że wezmą w nich udział posiadacze PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Deweloper w tej chwili rozważa udostępnienie bety na PlayStation 3 i Xboksie 360, ale na razie jest za wcześnie na ostateczne deklaracje w tej sprawie. Twórcy chcą rozpocząć testy „na miesiąc przed premierą pełnej wersji” – wynika z tego, że Battlefield Hardline zadebiutuje na rynku w lutym 2015 roku. Dotychczas mówiło się bardzo ogólnie o początku przyszłego roku. Oczywiście zawartość bety nie jest jeszcze znana. Więcej szczegółów poznamy dopiero z czasem.

W dzisiejszej wiadomości możecie oglądać najnowsze screeny z gry Battlefield Hardline - Battlefield Hardline - kolejne otwarte beta testy w styczniu 2015 roku - wiadomość - 2014-08-21
W dzisiejszej wiadomości możecie oglądać najnowsze screeny z gry Battlefield Hardline

Całkiem niedawno deweloper wraz z wydawcą podjęli decyzję o przesunięciu terminu debiutu Battlefield Hardline. Gra miała początkowo ukazać się w październiku bieżącego roku, ale ze względu na chęć dopieszczenia produktu twórcy dali sobie dodatkowych kilka miesięcy. Wydaje się to być dobrym rozwiązaniem – wszyscy pamiętamy problemy, z jakimi zmagali się gracze w trybie multiplayer Battlefielda 4. Miejmy nadzieję, że tym razem uda się uniknąć podobnych kłopotów.

Battlefield Hardline to pewnego rodzaju odłam serii Battlefield. Tym razem nad grą pracuje bowiem studio Visceral Games (twórcy cyklu Dead Space), a jej motywem przewodnim nie będzie współczesny konflikt wojenny, tylko zmagania policji ze zorganizowaną przestępczością. Niesie to za sobą sporo zmian w rozgrywce, które gracze mogli przetestować podczas czerwcowych beta testów. Battlefield Hardline ukaże się na PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz Xboksa 360.

Battlefield Hardline - kolejne otwarte beta testy w styczniu 2015 roku - ilustracja #2
Battlefield Hardline - kolejne otwarte beta testy w styczniu 2015 roku - ilustracja #3
Battlefield Hardline - kolejne otwarte beta testy w styczniu 2015 roku - ilustracja #4
Battlefield Hardline - kolejne otwarte beta testy w styczniu 2015 roku - ilustracja #5
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.