Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 czerwca 2014, 18:45

autor: Ender

Battlefield Hardline – startują otwarte testy beta na PC

Deweloperzy Battlefield Hardline ogłosili, że otworzyli zapisy na dostęp do otwartych testów beta pecetowej wersji gry. Wszyscy chętni, po wypełnieniu odpowiedniego formularza i zarejestrowaniu się na oficjalnej stronie internetowej, otrzymają dostęp do klienta tytułu, a także bonusowe wyposażenie, które odblokują w jego pełnej wersji.

Zmiana miejsca akcji oraz formuły rozgrywki jest powiewem świeżego powietrza dla serii - Battlefield Hardline – startują otwarte testy beta na PC - wiadomość - 2014-06-18
Zmiana miejsca akcji oraz formuły rozgrywki jest powiewem świeżego powietrza dla serii
Battlefield Hardline w skrócie:
  1. Producent: Visceral Games
  2. Gatunek: FPS skupiający się na ulicznych walkach policjantów i gangsterów
  3. Platformy sprzętowe: PC, X360, PS3, XONE, PS4
  4. Polska premiera: 23 października 2014

Rozpoczęcie zamkniętych testów beta Battlefield Hardline na PlayStation 4 oraz PC, które miało miejsce podczas konferencji Electronic Arts na targach E3, zaskoczyło wielu graczy. Osoby, które wykazały się szybkością reakcji i zdążyły załapać się na zapisy otrzymując zaproszenie do gry, mogły na własnej skórze przekonać się jak będzie wyglądać nowa odsłona popularnego Battlefielda. Dzięki testerom doświadczyliśmy zresztą w ostatnim tygodniu prawdziwego zalewu materiałów, prezentujących w akcji nowe dzieło studia Visceral Games. Na oficjalnym blogu, deweloperzy zapowiedzieli właśnie, że beta weszła w otwartą fazę i obecnie każdy chętny może spróbować swoich sił w ulicznych walkach z gangsterami lub policją. Wystarczy tylko zarejestrować się na oficjalnej stronie serii, by otrzymać błyskawiczny dostęp do klienta gry.

To jednak nie wszystko. Na osoby, które zdecydują się wysłać zgłoszenie i poświęcą trochę czasu na zabawę, czeka sporo bonusów w pełnej wersji produkcji. Już na samym starcie bety otrzymamy specjalny kamuflaż dla naszej postaci oraz broni, celownik, unikalny nieśmiertelnik dla Battlefield 4, a także kilka innych jeszcze niesprecyzowanych dodatków. Jeżeli w trakcie testów dobijemy do dziesiątego poziomu doświadczenia, w prezencie otrzymamy dostęp do bojowego plecaka. Decydując się na dzielnie informacjami o naszych postępach w becie na Facebooku dostaniemy także tysiąc dolarów w wirtualnej walucie gry, które przeznaczymy na zakup uzbrojenia i gadżetów. Na koniec jeszcze raz warto podkreślić, że poza nieśmiertelnikiem (udostępnionym w lipcu) wszystkie nagrody otrzymamy dopiero po jesiennej premierze Hardline.

Battlefield Hardline zadebiutuje 23 października bieżącego roku. Gra w naszym kraju będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing). Produkcja trafi na wszystkie liczące się platformy sprzętowe (PC, Xbox 360, PlayStation 3, Xbox One, PlayStation 4).

  1. Weź udział w beta testach gry Battlefield Hardline
  2. Oficjalna strona internetowa gry Battlefield Hardline