Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 czerwca 2014, 13:35

autor: Meehow

Dragon Age: Inkwizycja – rzekomych 40 zakończeń jest jedynie wariacjami kilku unikalnych

Tydzień temu Cameron Lee, producent Dragon Age: Inkwizycja, stwierdził w swoim tweecie, że najnowsza odsłona Dragon Age będzie posiadać aż 40 zakończeń z dodatkowymi wariacjami. Tymczasem okazało się, że w rzeczywistości owe 40 zakończeń będzie wariacjami kilku unikalnych – takie sprostowanie wypłynęło ze strony Marka Darraha, będącego producentem wykonawczym serii Dragon Age.

Dragon Age: Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja – rzekome 40 zakończeń są jedynie wariacjami kilku unikalnych - wiadomość - 2014-06-18
Dragon Age: Inkwizycja

W ubiegłym tygodniu Cameron Lee, producent Dragon Age: Inkwizycja, stwierdził w jednym ze swoich tweetów, że najnowsza odsłona serii Dragon Age będzie posiadać aż 40 zakończeń z dodatkowymi wariacjami. Tymczasem okazało się, że w rzeczywistości owe 40 rzekomych finałów Dragon Age: Inkwizycja będzie wariantami kilku unikalnych. Takiego sprostowania udzielił Mark Darrah, producent wykonawczy serii Dragon Age, we wpisie na swoim profilu w serwisie Twitter.

Wiadomość od samego początku mogła wydawać się mało prawdopodobna, zwłaszcza wziąwszy pod uwagę, że już w przeszłości, chociażby w przypadku Mass Effect 3, obiecano mnóstwo różnych finałów, podczas gdy w najlepszym wypadku (i to po wydaniu rozszerzenia pt. Extended Cut) było ich 5 z wariacjami w rodzaju kto przeżył, a kto zginął. Najwidoczniej przesada ze strony producenta była tak duża, że wymagała sprostowania. Warto wszak pamiętać, że twórcy Dragon Age: Inkwizycja stąpają po cienkim lodzie od czasu premiery Dragon Age II, które wielu fanów uważa za klapę (w serwisie Metacritic średnia ocena waha się od 4.1 do 4.4 w zależności od wersji).

Dragon Age: Inkwizycja zadebiutuje 7 października na pecetach oraz konsolach Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 oraz PlayStation 4. W zasobach naszego Serwisu Informacyjnego znajduje się kompendium wiedzy na temat Dragon Age: Inkwizycja, do zapoznania się z którym zachęcam. Przypominam także, że przy okazji targów E3 pojawił się 10-minutowy zapis rozgrywki z najnowszego Dragon Age, który również dostępny jest w Serwisie Informacyjnym.