Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2014, 22:40

autor: Łukasz Szliselman

Battlefield Hardline – start beta testów i pierwszy gameplay

Dziś rozpoczęły się zamknięte beta testy Battlefield Hardline na PC i PlayStation 4. Aby otrzymać klucz, należy jak najszybciej się o niego upomnieć na oficjalnej stronie – według zasady, kto pierwszy, ten lepszy. Warto również rzucić okiem na gameplay z trybu multiplayer.

Beta Battlefield Hardline ruszyła wcześniej, niż się spodziewaliśmy

Pojawienie się Battlefield Hardline na konferencji Electronic Arts zaskoczeniem nie było, ale prezentacja kolejnej odsłony flagowej serii strzelanin pierwszoosobowych od Elektroników i tak wywołała niemałe emocje. Po raz pierwszy mogliśmy bowiem obejrzeć widowiskowy fragment rozgrywki w multiplayerowym trybie Heist. Jest to nowy wariant zabawy, w którym zespół przestępców musi wykraść łup i uciec z nim, podczas gdy policjanci usiłują im w tym przeszkodzić. Ponadto film ukazuje w akcji niedostępne dotąd bronie i gadżety (m.in. obrzyn, kij baseballowy, linka z hakiem) oraz pojazdy.

Sporą niespodzianką okazało się ogłoszenie startu zamkniętej bety. Już dziś użytkownicy PC oraz PlayStation 4 mogą wziąć udział w zamkniętych beta testach. Wypróbowywać da się nowe tryby: Heist i Blood Money, na prezentowanej na E3 mapie High Tension. Posiadacze Battlefield 4 są na uprzywilejowanej pozycji, bowiem oni automatycznie otrzymują zaproszenie do testów. Pozostali powinni jak najszybciej zarejestrować się na niżej podanej stronie. Warto się pośpieszyć, bowiem liczba dostępnych miejsc jest ograniczona!

  1. Zapisy do bety Battlefield Hardline

Battlefield Hardline ukaże się 21 października 2014 roku na PC, PlayStation 4, Xboksie One, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

  1. Oficjalna strona gry Battlefield Hardline