Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2014, 00:00

Przegląd MMO (21/08/2014) – m.in. ArcheAge, Black Desert, World of Warcraft

W dzisiejszym Przeglądzie MMO omawiamy m.in. zbliżające się zwieńczenie zamkniętych beta-testów ArcheAge, kolejne materiały wideo z Black Desert oraz najnowsze informacje na temat World of Warcraft.

Witamy w kolejnej odsłonie cyklu poświęconego w całości tematyce gier MMO. Dowiecie się z niego wszystkiego o ostatnich nowinkach i wydarzeniach ze światów najpopularniejszych produkcji. Jeśli chcecie wiedzieć dokładnie co dzieje się lub dziać się będzie wokół waszego ulubionego tytułu, to znaleźliście się w odpowiednim miejscu. Dziś w Przeglądzie MMO omawiamy m.in. nadchodzące zakończenie zamkniętych beta-testów ArcheAge, kolejne materiały wideo z Black Desert, a także najnowsze doniesienia dotyczące World of Warcraft. Ponadto wspominamy o takich grach jak Landmark, TERA oraz przyglądamy się zwiastunom opublikowanym podczas tegorocznych targów Gamescom.

ArcheAge

Już w najbliższy piątek rozpocznie się ostatnia edycja zamkniętych beta-testów ArcheAge. Tym razem potrwają one aż do środy, 27 sierpnia. Kolejnym etapem, po krótkiej przerwie, będzie otwarta beta, po której czeka nas jeszcze czyszczenie serwerów, a następnie oficjalny start gry. Najprawdopodobniej nastąpi on w listopadzie bieżącego roku, choć na potwierdzenie tej informacji musimy jeszcze trochę poczekać.

  1. Oficjalna strona internetowa gry ArcheAge

Black Desert

Spragnieni kolejnych materiałów ze świetnie zapowiadającego się Black Desert? Tym razem mamy dla Was łącznie prawie 30 godzin zapisów z rozgrywki pochodzących z koreańskich beta-testów gry. Znajdziecie je na youtubowym kanale należącym do jednego z naszych wschodnich sąsiadów.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Black Desert

World of Warcraft

Podczas minionych targów Gamescom jeden z głównych projektantów World of Warcraft, Tom Chilton, zdradził w wywiadzie, że Blizzard rozważa stworzenie kontynuacji swojej sztandarowej gry MMO już od 10 lat. Oczywiście z tą kwestią wiąże się mnóstwo pytań i wyzwań, z którymi deweloperzy muszą się uporać zanim zapadnie jakakolwiek decyzja. Niewykluczone jednak, że w bliżej nieokreślonej przyszłości doczekamy się spadkobiercy najpopularniejszej gry MMORPG na świecie. Więcej na ten temat przeczytacie w specjalnie przygotowanej przez nas wiadomości.

Jednocześnie przypominamy, że poznaliśmy już datę premiery dodatku Warlords of Draenor. Będzie to 13 listopada bieżącego roku. Ogłoszeniu tejże informacji towarzyszył debiut kinowego zwiastuna rozszerzenia.

  1. Oficjalna strona internetowa gry World of Warcraft

Landmark

Dokładnie 27 sierpnia do świata Landmarku zawita długo oczekiwany system walki. W grze pojawią się trzy nowe statystyki (pancerz, energia oraz życie), zaś do dyspozycji graczy zostaną oddane miecz, łuk oraz magiczny kij. Wyposażenie będzie można swobodnie zmieniać, a to wszystko dzięki systemowi, w którym brak podziału na jakiekolwiek klasy.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Landmark

TERA

Koreańska wersja TERA wzbogaci się lada dzień o tzw. latające fortece, które będą pełnić rolę siedzib gildii. Będzie je można modyfikować i rozbudowywać wedle własnego uznania, a także przyozdabiać klanowymi barwami. Nie wiemy kiedy trafią one na zachodnie serwery gry, choć najprawdopodobniej jest to kwestia najbliższych kilku miesięcy.

  1. Oficjalna strona internetowa europejskiej edycji gry TERA

Gamescom 2014

Poniżej prezentujemy zbiór wybranych zwiastunów i materiałów wideo, które mieliśmy okazję podziwiać podczas tegorocznej edycji targów Gamescom.