Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2014, 19:05

autor: Ender

DiRT 4 w drodze?

Na oficjalnym profilu marki DiRT w serwisie Twitter pojawił się wpis sugerujący zapowiedź czwartej części serii. To już kolejne w ostatnich miesiącach mrugnięciem okiem do fanów tego popularnego wyścigowego cyklu, które potwierdza, że studio Codemasters pracuje nad jego kolejną odsłoną.

Czyżby studio Codemasters szykowało się do zapowiedzi czwartej odsłony wyścigowego cyklu DiRT? Na oficjalnym profilu marki w serwisie Twitter pojawiły się dwa wpisy sugerujące taką możliwość. Pierwszy zawierał cyfrę 4, a drugi krótkie zdanie „ups, omsknął mi się palec”. Jest to oczywiście celowy zabieg marketingowy, który zazwyczaj poprzedza kampanię promocyjną nowej gry i ma zwrócić na nią uwagę fanów serii. Warto dodać, że to nie pierwszy raz kiedy deweloperzy pośrednio potwierdzili istnienie tytułu. Na początku tego roku informowaliśmy np. o ich wypowiedziach dotyczących trybów rozgrywki w „potencjalnym sequelu DiRT 3. Zapowiadali wówczas, że nowa produkcja skupi się przede wszystkim na klasycznych zawodach rajdowych.

Wpisy na profilu marki DiRT w serwisie Twitter - DiRT 4 w drodze? - wiadomość - 2014-08-20
Wpisy na profilu marki DiRT w serwisie Twitter

Ostatnią, pełnoprawną częścią DiRT był wydany w 2011 roku DiRT 3. Tytuł poza rajdami oferował m.in. wyścigi na zamkniętych torach czy wyzwania driftowe. Rok później doczekaliśmy się jeszcze premiery gry DiRT Showdown, ale była ona typowo zręcznościowym spin-offem, który nie przypadł do gustu fanom klasycznych odsłon serii, będącej kontynuatorką legendarnego cyklu Colin McRae Rally.

  1. Oficjalna strona internetowa studia Codemasters

Ostatnia aktualizacja: 2014-08-20

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
DiRT Rally

DiRT Rally