Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2014, 15:18

autor: Krzysztof "Renox" Nieradko

Call of Duty 4 GOTY za 29,99 zł w salonach Empik i na empik.com

W salonach sieci Empik i na empik.com trwa promocja, której na pewno nie przegapią fani serii Call of Duty. Call of Duty 4 - uważane za jedną z najlepszych odsłon cyklu - w wersji Game of the Year Edition kupić można tam już od 29,99zł.

Call of Duty 4: Modern Warfare. - Call of Duty 4 GOTY za 29,99 zł w salonach Empik i na empik.com - wiadomość - 2014-08-20
Call of Duty 4: Modern Warfare.

Empik przygotował dla fanów serii Call of Duty nie lada promocję. Na stronie empik.com można w promocyjnej cenie zakupić kilka najpopularniejszych odsłon wspomnianego cyklu w wersjach na pecety oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3; między innymi: Call of Duty: Black Ops, Call of Duty: World at War czy Call of Duty: Modern Warfare 2. Jednak chyba najciekawiej prezentującą się ofertą jest ta dotycząca jednej z najlepszych odsłon tego cyklu - Call of Duty 4: Modern Warfare. Tę część bowiem w wersji Game of the Year Edition na PC kupić można już od 29,99 złotych; gra w tej edycji za taką właśnie cenę dostępna jest również w salonach sieci Empik. Promocja trwa do wyczerpania zapasów, więc jeśli macie akurat chrapkę na którąś z oferowanych po obniżonej cenie produkcji i trochę odłożonych pieniędzy, powinniście się spieszyć.

Promocja na serię Call of Duty w Empiku.
Promocja na serię Call of Duty w Empiku.

Najnowszą odsłoną bijącej rekordy popularności serii Call of Duty jest Call of Duty: Advanced Warfare tworzone z myślą o PC i konsolach PS3, PS4, X360 oraz XOne. Tytuł autorstwa założonego w 2009 roku studia Sledgehammer Games skupi się tym razem na zaprezentowaniu futurystycznego pola walki, gdzie wykorzystywane są rozmaite gadżety, a żołnierze wyposażeni w egzoszkielety stają się prawdziwymi maszynami do zadań specjalnych. Wczoraj poznaliśmy sporo interesujących faktów związanych z tą produkcją, dlatego też jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej koniecznie zajrzyjcie do tej wiadomości. Premiery Advanced Warfare w naszym kraju spodziewać możemy się 4 listopada tego roku.