Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 stycznia 2015, 09:55

autor: Adrian Werner

Battlefield Hardline - otwarta beta na wszystkich platformach

Studio DICE poinformowało, że w nadchodzącą otwartę betę Battlefield Hardline będą mogli zagrać posiadacze wszystkich platform sprzętowych, na które zmierza ta gra.

Owarta beta dostępna będzie na pecetach oraz konsolach starej i nowej generacji. - Battlefield Hardline - otwarta beta będzie dostępna na wszystkich platformach docelowych - wiadomość - 2015-01-15
Owarta beta dostępna będzie na pecetach oraz konsolach starej i nowej generacji.
Battlefield Hardline w skrócie:
  • Twórcy: Visceral Games
  • Gatunek: FPS
  • Platformy docelowe: PC, X360, PS3, XONE, PS4
  • Planowana data premiery: 19 marca 2015 r.

Na oficjalnym blogu gry Battlefield Hardline pojawił się wpis z informacjami dotyczącymi nadchodzącej otwartej bety. Okazuje się, że w testach będą mogli wziąć udział posiadacze wszystkich platform docelowych, a więc pecetów oraz konsol Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360 oraz PlayStation 3. W planach nie ma także żadnych ograniczeń terytorialnych. Tym samym każdy potencjalny nabywca będzie mógł osobiście sprawdzić, czy gra spełnia jego oczekiwania.

Nie podano niestety terminu startu bety, ale zdradzono za to, że w testach będziemy mogli wypróbować dwie mapy. Dostępne mają być także dwa tryby zabawy. Pierwszym z nich będzie klasyczny dla tej serii Podbój (ang. Conquest), a drugim ma być nowy Hotwire, w którym policjanci będą prowadzili pościg za bandytami na dużych i różnorodnych mapach. Ponadto system rozwoju postaci nie zostanie w żaden sposób ograniczony w porównaniu z pełną wersją gry.

W pełną wersję Battlefield Hardline zagramy w marcu. - Battlefield Hardline - otwarta beta będzie dostępna na wszystkich platformach docelowych - wiadomość - 2015-01-15
W pełną wersję Battlefield Hardline zagramy w marcu.

Przypomnijmy, że choć sercem Battlefield Hardline pozostanie tryb multiplayer, to tym razem mamy wreszcie otrzymać także dobrą kampanię fabularną. Wcielimy się w niej w rolę policjanta Nicka Mendozy, który zostanie zdradzony przez skorumpowanych kolegów i ostatecznie będzie musiał skorzystać z pomocy kryminalistów. Gra ma zaoferować pełną zaskakujących zwrotów akcji historię, opowiedzianą w sposób wzorowany na serialach telewizyjnych. Obietnice lepszych kampanii w przypadku tej serii nie są niczym nowym, ale tym razem za produkcję odpowiada zespół Visceral, który tworząc trylogię Dead Space udowodnił, że wie, jak zrobić dobry tryb dla pojedynczego gracza.

Battlefield Hardline powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360 oraz PlayStation 3. Gra dostępna będzie w pełnej polskiej wersji językowej, a jej premiera ma nastąpić 19 marca.

  1. Battlefield Hardline – oficjalna strona gry
  2. Testujemy wersję beta Battlefield: Hardline - największy skok na kasę w historii Battlefielda
Battlefield Hardline - otwarta beta będzie dostępna na wszystkich platformach docelowych - ilustracja #3
Battlefield Hardline - otwarta beta będzie dostępna na wszystkich platformach docelowych - ilustracja #4