Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 stycznia 2015, 18:52

autor: Pirlond

Wiedźmin 3: Dziki Gon – zobacz nowy gameplay i przeczytaj zapowiedź

Niedawno mieliśmy okazję uczestniczyć w trzygodzinnej prezentacji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, w trakcie której nareszcie mogliśmy pograć w najnowszą produkcję studia CD Projekt RED. Na podstawie tego, co zobaczyliśmy, przygotowaliśmy dla was obszerną relację – zarówno tekstową, jak i filmową.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to bez wątpienia jedna z najbardziej oczekiwanych polskich gier tego roku. Choć premiera odbędzie się dopiero za kilka miesięcy (w grudniu przesunięto ją po raz kolejny – tym razem na końcówkę maja), jakiś czas temu przez trzy godziny mieliśmy okazję pograć w najnowsze przygody Geralta z Rivii na zorganizowanym przez deweloperów ze studia CD Projekt RED specjalnym spotkaniu, na które zaproszono dziennikarzy z całego świata. To, co zobaczyliśmy, możecie obejrzeć także wy – ekipa tvgry przygotowała obszerny materiał wideo z niepokazywanymi wcześniej fragmentami rozgrywki, którego pierwszą część możecie znaleźć powyżej. Pozostałe dwie – zawierające w sumie ponad 14 minut gameplayu – odnajdziecie pod poniższymi linkami.

  1. Graliśmy w Wiedźmina 3! Nasze wrażenia z wiedźmińskiej walki
  2. Graliśmy w Wiedźmina 3! Wizualne i technologiczne rozterki

Swoje wrażenia spisaliśmy także w formie tekstowej – w obszernej zapowiedzi możecie przeczytać, co nasz autor sądzi o udostępnionym przez twórców fragmencie trzeciego Wiedźmina. Twórcy pozwolili zgromadzonym na pokazie dziennikarzom zapoznać się z prologiem, a więc z samym początkiem produkcji. Mimo że był to zaledwie wstęp do właściwej gry, nie zabrakło w nim wielu zadań pobocznych. Czy interesujących? O tym przekonacie się, zaglądając do naszego tekstu.

  1. Testujemy grę Wiedźmin 3: Dziki Gon – najlepsze polskie RPG wraca

To jednak nie wszystko. Mielśmy bowiem okazję porozmawiać z Adamem Badowskim, który jest szefem studia CD Projekt RED. Zapytaliśmy go o wiele różnych kwestii – w udzielonym nam wywiadzie opowiedział między innymi o różnicach między wersjami Wiedźmina 3 przygotowywanymi na poszczególne platformy, a także o wymaganiach sprzętowych edycji PC i samym procesie produkcji gry.

  1. Wywiad z Adamem Badowskim – szefem studia CD Projekt RED

Nowe screeny

Deweloperzy opublikowali również nową porcję obrazków z Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu. Warto rzucić na nie okiem, bo gra prezentuje się na nich – oczywiście mowa tutaj o warstwie wizualnej – bardzo dobrze. Poniżej prezentujemy trzy grafiki, resztę znajdziecie z kolei w naszej galerii.

Wiedźmin 3: Dziki Gon – zobacz nowy gameplay i przeczytaj zapowiedź - ilustracja #2
Wiedźmin 3: Dziki Gon – zobacz nowy gameplay i przeczytaj zapowiedź - ilustracja #3
Wiedźmin 3: Dziki Gon – zobacz nowy gameplay i przeczytaj zapowiedź - ilustracja #4

Wiedźmin 3: Dziki Gon jest kolejną odsłoną cyklu o przygodach Geralta z Rivii. Tym razem Biały Wilk ruszy śladem zaginionej przed laty Ciri. Musi się jednak spieszyć – jej tropem podąża także tytułowy Dziki Gon. Gra charakteryzować ma się dojrzałym scenariuszem i otwartym światem, który ma być kilka razy większy niż w The Elder Scrolls V: Skyrim.

Ostatnia aktualizacja: 2015-01-26

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach
Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon