Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 stycznia 2015, 19:50

autor: Pirlond

Prezentacja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na Twitchu

O godzinie 20:00 czasu polskiego w serwisie Twitch rozpocznie się prezentacja nowych fragmentów rozgrywki z Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu. Przedstawiciele studia CD Projekt RED zamierzają pokazać niepublikowany wcześniej materiał, który do tej pory mogli zobaczyć tylko dziennikarze.

Na godzinę 20:00 deweloperzy ze studia CD Projekt RED zaplanowali prezentację Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu. Pokaz transmitowany będzie na żywo w internecie za pośrednictwem serwisu Twitch – w jego trakcie będziemy mogli zobaczyć nowe fragmenty rozgrywki z nadchodzącej produkcji, które widzieli już dziennikarze na niedawnym spotkaniu zorganizowanym przez twórców. Demonstracja trwać ma 15 minut, a prowadzić ją będą Damien Monnier i Miles Tost (niestety tylko w języku angielskim) – odpowiednio starszy projektant i projektant poziomów nowych przygód Geralta z Rivii. Później zorganizowana zostanie sesja Q&A, na której panowie odpowiedzą na pytania zadawane przez fanów. Transmisję będziecie mogli obejrzeć w okienku dostępnym powyżej.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to jedna z najbardziej oczekiwanych polskich gier tego roku. Produkcja jest zwieńczeniem losów Geralta z Rivii i opowie o poszukiwaniach znanej z powieściowego pierwowzoru Ciri, którą ściga tytułowy Dziki Gon. Premiera zaplanowana jest na maj.

Ostatnia aktualizacja: 2015-01-26

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon