Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lipca 2016, 07:26

Battlefield Hardline: Bezprawie – dodatek DLC dostępny za darmo

Firma Electronic Arts udostępniła za darmo kolejny dodatek DLC w ramach wydarzenia „Droga do Battlefield 1”. Tym razem jest to pierwsze oficjalne rozszerzenie do Battlefield Hardline, czyli Bezprawie (Criminal Activity), które możecie pobrać bez opłat do 2 sierpnia.

Wydarzenie pt. „Droga do Battlefield 1” trwa w najlepsze. W jego ramach firma Electronic Arts umożliwia właścicielom poprzednich dwóch odsłon cyklu Battlefield na zaopatrzenie się w dodatki do Battlefield 4 i Battlefield Hardline i to bez dodatkowych opłat. Tydzień temu informowaliśmy o rozszerzeniu Wojna na Morzu do BF4, które do wczoraj mogliście dodać za darmo do swoich kolekcji. Najnowsza oferta obejmuje z kolei pierwszy oficjalny dodatek DLC do Battlefield Hardline – czyli Bezprawie (Criminal Activity).

Bezprawie to pierwsze oficjalne rozszerzenie DLC do Battlefield Hardline. - Battlefield Hardline: Bezprawie – dodatek DLC dostępny za darmo - wiadomość - 2016-07-26
Bezprawie to pierwsze oficjalne rozszerzenie DLC do Battlefield Hardline.

Z oferty tej mogą skorzystać posiadacze zarówno komputerów osobistych, jak i konsol tj. Xboksa 360, Xboksa One, PlayStation 3 oraz PlayStation 4. Warto przypomnieć, że jest ona także ograniczona czasowo – darmowe pobranie dodatku Bezprawie będzie możliwe jedynie do przyszłego wtorku, tj. do 2 sierpnia. Po tym dniu trzeba będzie zapłacić za rzeczone DLC pełną cenę.

Aby zaopatrzyć się w rozszerzenie Bezprawie należy udać się na oficjalną stronę wydarzenia Droga do Battlefield 1”, gdzie znajdziecie odnośniki do wersji na odpowiednią platformę. Do tego będziecie potrzebować oczywiście podstawowej wersji Battlefielda Hardline, połączenia internetowego, konta EA oraz – w przypadku graczy korzystających z konsol – konta Xbox Live Gold lub PlayStation Plus.

Battlefield Hardline: Bezprawie – dodatek DLC dostępny za darmo - ilustracja #2

Bezprawie to pierwszy oficjalny dodatek DLC do stworzonej przez studio Visceral Games strzelanki Battlefield Hardline. Zadebiutował on 30 czerwca 2015 roku na konsolach obecnej i poprzedniej generacji oraz 6 lipca na PC. Wzorem innych rozszerzeń do tytułów z serii Battlefield, zawiera on cztery niedostępne wcześniej mapy do gry wieloosobowej – Stan zagrożenia, Patrol, Wyprzedaż oraz Dzicz. Bezprawie dodaje także zupełnie nowy tryb rozgrywki o nazwie Łowca Nagród. Stanowi on wariację klasycznego drużynowego deathmatchu, w którym aby zdobyć punkt należy zebrać specjalne monety wypadające z ciał przeciwników. Wśród nowości znalazły się także cztery nowe modele broni, dwa samochody, utwory muzyczne czy maski.