Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lipca 2016, 12:48

autor: Makek

Battlefield 4: Wojna na morzu – dodatek DLC dostępny za darmo

W ramach tzw. „Drogi do Battlefielda 1” firma Electronic Arts udostępniła za darmo kolejne DLC do gry Battlefield 4. Tym razem jest to dodatek zatytułowany Wojna na morzu, który możecie pobrać bez opłat do 26 lipca.

Battlefield 1 to z pewnością jedna z ciekawszych premier nadchodzących miesięcy i by przygotować do niej graczy firma Electronic Arts prowadzi wydarzenie nazwane „Droga do Battlefield 1”. Jest to okazja, aby właściciele dwóch poprzednich odsłon serii mogli zupełnie za darmo zaopatrzyć się w dodatki DLC do Battlefielda 4 oraz Battlefielda Hardline. Na początku maja udostępniono dwa z nich: Zęby Smoka oraz Rabunek, a teraz wszyscy chętni mogą pobrać Wojnę na Morzu – trzecie z kolei rozszerzenie do Battlefielda 4.

Wojna na Morzu to trzeci z kolei dodatek DLC do Battlefielda 4. - Battlefield 4: Wojna na Morzu – dodatek DLC dostępny za darmo - wiadomość - 2016-07-20
Wojna na Morzu to trzeci z kolei dodatek DLC do Battlefielda 4.

Podobnie jak przy wcześniej udostępnionych DLC, również i w przypadku Wojny na Morzu darmowe pobranie umożliwiono posiadaczom wszystkim platform, na jakich pojawił się Battlefield 4. Oferta ta jest oczywiście ograniczona czasowo i trwa jedynie do przyszłego wtorku, tj. do 26 lipca. Po tym dniu trzeba będzie zapłacić za dodatek pełną cenę.

Rozszerzenie Wojna na Morzu zostało najpierw udostępnione na Xboksie 360 oraz Xboksie One. Niedługo potem pojawiło się ono także na PC dzięki platformie Origin oraz na konsolach Sony: PlayStation 3 oraz PlayStation 4. W celu zaopatrzenia się w dodatek zajrzyjcie na oficjalną stronę wydarzenia Droga do Battlefield 1”, gdzie znajdziecie odnośniki do pobrania Wojny na Morzu na każdą platformę. Do tego będziecie potrzebować oczywiście podstawowej wersji Battlefielda 4, połączenia internetowego, konta EA oraz – w przypadku graczy korzystających z konsol – konta Xbox Live Gold lub PlayStation Plus.

Wojna na Morzu zawiera cztery nowe mapy, zlokalizowane na Morzu Południowochińskim. - Battlefield 4: Wojna na Morzu – dodatek DLC dostępny za darmo - wiadomość - 2016-07-20
Wojna na Morzu zawiera cztery nowe mapy, zlokalizowane na Morzu Południowochińskim.
Battlefield 4: Wojna na Morzu – dodatek DLC dostępny za darmo - ilustracja #3

Battlefield 4 zadebiutował pod koniec 2013 roku, a dodatek Wojna na Morzu kilka miesięcy później – w kwietniu 2014 roku. Zawiera on cztery nowe mapy do rozgrywki wieloosobowej – Zagubione Wyspy, Bitwę o Spratly, Łamacza Fal oraz Operację Moździerz. Autorzy wprowadzili tutaj nowy tryb rozgrywki, wzorowany na trybie Tytana ze starszego Battlefielda 2142. Ponadto, gracze mogli zasiąść za sterami amfibii, pozwalającej na poruszanie się zarówno po lądzie, jak i na wodzie.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

TWOIM ZDANIEM

Darmowe DLC skłoniły cię do powrotu do Battlefielda 4?

Owszem, podoba mi się ta akcja.
43,7%
Miałem te dodatki wcześniej.
31,5%
Nie mam już ochoty wracać do BF4.
24,9%
Zobacz inne ankiety
Battlefield 4

Battlefield 4