Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 grudnia 2014, 11:50

autor: Michał "Meehow" Jodłowski

Battlefield: Hardline – 13 minut gameplayu z trybu Hotwire

W sieci pojawił się gameplay przedstawiający 13 minut rozgrywki w trybie wieloosobowym Hotwire z nadchodzącego Battlefield: Hardline.

W sieci pojawił się 13-minutowy zapis rozgrywki z nadchodzącej, najnowszej odsłony serii BattlefieldBattlefield: Hardline. Gameplay przedstawia tryb gry wieloosobowej Hotwire, którego esencją są mordercze pościgi sił policyjnych za bezlitosnymi bandytami „na robocie”. Wachlarz używanych pojazdów jest różnorodny: od motocykli po samochody ciężarowe. Nie zabrakło również intensywnych wymian ognia, a trup ściele się gęsto. Jak widać na powyższym filmiku, oprócz zupełnie innego klimatu, model zabawy wcale nie różni się bardzo od tego, do którego przyzwyczajał nas czteroczęściowy obecnie cykl BF-ów. Gracze zaznajomieni z poprzednimi Battlefieldami nie powinni mieć zatem najmniejszych problemów z aklimatyzacją w nowym, już nie tak zmilitaryzowanym otoczeniu.

Battlefield: Hardline ukaże się 19 marca przyszłego roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 i PlayStation 4.