Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 grudnia 2014, 12:01

autor: Góral

Rozpoczęło się Zimobranie w Muve Digital (m.in. The Elder Scrolls V: Skyrim, Total War Rome II i Tomb Raider)

Rozpoczęła się promocja Zimobranie w sklepie Muve Digital, która potrwa do 14 grudnia. W pierwszym dniu wyprzedaży przeceniono m.in. takie gry jak The Elder Scrolls V: Skyrim, Total War Rome II i Tomb Raider.

Muve Digital w skrócie:
  • Sklep cyfrowej dystrybucji należący do platformy Muve.pl
  • Obecnie oferuje ponad 1500 gier i dodatków
  • W sprzedaży znajdują się również ebooki, audiobooki oraz poradniki do gier

W sklepie Muve Digital rozpoczęła się kolejna edycja promocji Zimobranie, w ramach której w najbliższych dniach przecenionych zostanie ponad 1100 gier i dodatków na komputery PC. Jak zawsze, nowe oferty pojawiać będą się codziennie w samo południe, więc warto zaglądać do sklepu każdego dnia, by niczego nie przegapić. Na dobry początek przeceniono 137 pozycji, których ceny zaczynają się od 6,18 zł. W ofercie znajdziemy m.in. The Elder Scrolls V: Skyrim, Borderlands Game of the Year, Total War Rome II czy też Tomb Raidera. To oczywiście nie wszystko. Pełną listę tytułów znajdziecie na stronie akcji, a poniżej prezentujemy kilka wybranych produkcji. Promocja potrwa do 14 grudnia.

Rozpoczęło się Zimobranie w Muve Digital (m.in. The Elder Scrolls V: Skyrim, Total War Rome II i Tomb Raider) - ilustracja #1

Wybrane oferty pierwszego dnia Zimobrania: