Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lutego 2016, 14:40

Wieści ze świata (Dying Light, Fallout 4, SW The Old Republic, World of Warships, BF Hardline, Rainbow Six: Siege) 12/2/2016

Dziś piszemy m.in. o „kolekcjonerce” Dying Light za 10 milionów USD, zmianach w trybie survivalowym w Fallout 4, patchu 2.1 do Rainbow Six: Siege, dodatku Zdrada do Battlefield Hardline, drużynowych bitwach w World of Warships i premierze Anarchy in Paradise, czyli 10. z 16 rozdziałów Star Wars: The Old Republic - Knights of the Fallen Empire. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Dying Light – edycja kolekcjonerska za 10 milionów dolarów

Swego czasu gra Saints Row IV zasłynęła „kolekcjonerką” za milion dolarów, a teraz Dying Light przebija ją dziesięciokrotnie. Przy okazji gali rozdania Oscarów w sklepie GAME pojawił się Dying Light: The Spotlight Edition za 10 milionów dolarów. Wydanie to oprócz czterech egzemplarzy gry w edycji rozszerzonej (ze świeżo wypuszczonym dodatkiem The Following) oferuje szereg wyjątkowych prezentów:

  • Rola drugoplanowa w filmie Dying Light: The Movie (z udziałem w scenie akcji i z dialogami);
  • Podróżowanie po świecie z ekipą kręcącą film, z zapewnionymi noclegami i lotami najwyższej klasy;
  • Osobista przyczepa na planie filmowym (z wszelkimi wygodami);
  • Profesjonalne lekcje aktorstwa pod okiem Rogera Craiga Smitha (Ezio Auditore z serii Assassin’s Creed);
  • Możliwość zostania głosem Kyle’a Crane’a w specjalnym wydaniu Dying Light;
  • Trening parkourowy/kaskaderski;
  • Kurs jazdy samochodem terenowym po bezdrożach (wóz można potem zatrzymać);
  • Sesja make-up (stylizacja na zombie);
  • Kopia scenariusza filmu z autografami obsady;
  • 10 biletów VIP na premierową noc.

Na koniec warto przypomnieć, że to nie pierwsza ekskluzywna „kolekcjonerka” omawianej gry – w 2015 roku sklep GAME oferował My Apocalypse Edition za 250 tysięcy funtów brytyjskich.

Fallout 4 otrzyma tryb survivalowy z prawdziwego zdarzenia

Studio Bethesda ujawniło, że pracuje nad dogłębnym zmodyfikowaniem trybu survivalowego w grze Fallout 4. Na razie zdradzono tylko, że po zmianach przyjdzie nam dbać o głód i sen bohatera, a także wystrzegać się chorób i innych nowych niebezpieczeństw. Świeży Survival Mode zostanie wprowadzony wraz z nadchodzącą, niezapowiedzianą jeszcze aktualizacją. Ponadto deweloper zdradził, że już wkrótce poznamy pierwsze DLC do omawianej gry.

Star Wars: The Old Republic - Knights of the Fallen Empire

Studio BioWare i firma Electronic Arts wypuściły Anarchy in Paradise, czyli dziesiąty (a zarazem pierwszy odrębny) z szesnastu rozdziałów dodatku Knights of the Fallen Empire do MMORPG Star Wars: The Old Republic. Tym samym gracze mają okazję poznać ciąg dalszy opowieści o walce z Eternal Empire. Ponadto twórcy zaprezentowali nowy zestaw nagród dla subskrybentów, związanych z droidem HK-55 – szczegóły na ten temat znajdziecie tutaj.

World of Warships – patch 0.5.3 doda drużynowe bitwy

Studio Wargaming.net przedstawiło drużynowe bitwy (ang. Team Battles) – nową formę zabawy, która trafi do gry World of Warships wraz z nadchodzącym patchem 0.5.3 (termin jego wypuszczenia nie jest jeszcze znany). W trybie tym dowódcy będą rekrutować graczy do zespołów i ćwiczyć z nimi wspólne taktyki, by następnie rozgrywać potyczki w formacie „7 vs 7”. Drużynowe bitwy zostaną odblokowane po osiągnięciu poziomu 12. Więcej szczegółów na ich temat poznacie tutaj lub z poniższego dziennika dewelopera:

Rainbow Six: Siege – patch 2.1

Ubisoft wypuścił patch 2.1 do strzelanki sieciowej Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege (na razie tylko na PC, konsole otrzymają go 16 lutego). Łatka umożliwia tworzenie własnych rozgrywek (Custom Games) i korzystanie z trybu obserwatora (Spectator Camera) na dedykowanych serwerach, a także poprawia balans i eliminuje szereg błędów. Szczegóły na temat wprowadzonych zmian znajdziecie tutaj.

Battlefield Hardline – nowe informacje o dodatku Zdrada

Studio Visceral Games i firma Electronic Arts podzieliły się szczegółami na temat czwartego dodatku do strzelanki Battlefield Hardline, zatytułowanego Zdrada (ang. Betrayal). Przede wszystkim zdradzono, że premiera dodatku nastąpi w marcu 2016 roku, a w jego skład wejdą m.in. cztery mapy (Alcatraz, Cemetery, Chinatown, Thin Ice), dwa pojazdy i siedem rodzajów broni. Co więcej, w tym samym czasie wszyscy gracze otrzymają aktualizację, która wprowadzi kolejne jedenaście typów oręża.

Wieści ze świata (Dying Light, Fallout 4, SW The Old Republic, World of Warships, BF Hardline, Rainbow Six: Siege) 12/2/2016 - ilustracja #2

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: