Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 sierpnia 2013, 16:50

autor: Bartosz "qjin" Woldański

Saints Row IV z edycją kolekcjonerską wartą milion dolarów

Chyba mało kto się tego spodziewał. Saints Row IV otrzyma kolejną, tym razem bardzo limitowaną, edycję kolekcjonerską, którą wyceniono na „jedyne”… milion dolarów. Co powiecie na podróż kosmiczną albo Lamborghini Gallardo? Dzisiaj opublikowano także kolejną część dziennika dewelopera.

Saints Row IV otrzyma kilka edycji limitowanych, w tym jedną wartą milion dolarów - Saints Row IV z edycją kolekcjonerską wartą milion dolarów - wiadomość - 2013-08-09
Saints Row IV otrzyma kilka edycji limitowanych, w tym jedną wartą milion dolarów

Firma Deep Silver i studio Volition przeszli samych siebie. Po edycjach Commander in Chief, Super Dangerous Wub Wub Edition i Emperor Zinnyak’s Game of the Generation Edition przyszedł czas na najbardziej „dopakowane” i dość niecodzienne, eufemistycznie to ujmując, kolekcjonerskie wydanie gry Saints Row IV. Przy Super Dangerous Wad Wad Edition wszystkie poprzednie wypadają bardzo blado. Niestety, są dwa „ale”. Po pierwsze, istnieje tylko jeden taki egzemplarz, a po drugie kosztuje „skromne”… milion dolarów. Co takiego znajduje się w zawartości, że cena wynosi aż tyle?

Zawartość Saints Row IV Super Dangerous Wad Wad Edition:

 • Gra Saints Row IV (Commander in Chief Edition)
 • Replika Dubstep Gun w skali 1:1
 • Pełny dzień szkolenia szpiegowskiego
 • Wycieczka w kosmos dzięki firmie Virgin Galactic
 • Roczne członkowstwo w E25 Super Car Club i samochód Lamborghini Gallardo
 • Operacja plastyczna wedle życzenia kupującego
 • Szał zakupowy z osobistym pomocnikiem, by zapełnić „kapsułkową” szafę ciuchami rodem z Planet Saints
 • Możliwość spędzenia siedmiu nocy w hotelu The Jefferson w Waszyngtonie z opłaconym lotem (dla dwóch osób)
 • Przeprowadzenie akcji z ratowaniem zakładnika
 • Nowy samochód Toyota Prius z ubezpieczeniem
 • Tydzień w hotelu Burj Al Arab w Dubaju z opłaconym lotem (dla dwóch osób)

Edycja "The Million Dollar Pack" na infografice

Robi wrażenie, prawda? Chyba nie mniej niż cena sugerowana tego pakietu. Firmie Deep Silver, wydawcy gry, udało się znacząco przebić koszt edycji kolekcjonerskiej gry GRID 2, którą wyceniono z kolei na ponad 600 tysięcy złotych, a wśród „dodatków” był m.in. oryginalny samochód wyścigowy BAC-Mono. W takim przypadku trudno mówić, żeby gra była najważniejsza. Ale jeśli ktoś uważa inaczej, to zapraszamy do obejrzenia najnowszych nagrań z fragmentami rozgrywki, w tym także z początku gry. Równie bogato, co edycja limitowana tytułu, prezentuje się ścieżka dźwiękowa, w której znajdziemy 109 licencjonowanych utworów i ok. 80 minut autorskich kompozycji w wykonaniu Malcoma Kirby’ego Jr, znanego chociażby z muzyki do „trójki”. Na zakończenie warto odnotować, że pojawiła się druga część dziennika dewelopera, którego tematem przewodnim jest świat kosmitów w Saints Row IV.

Saints Row IV Super Dangerous Wad Wad Edition jest dostępne na wyłączność sklepu Game. W sklepie gry-online.pl możecie nabyć edycję „Commander in Chief” za 119,90 zł (PC) oraz 239,90 zł (PS3 i X360). Prace nad produkcją zostały ukończone pod koniec lipca, więc premiera, ustalona na 23 sierpnia 2013 roku, jest już niezagrożona. Tytuł będzie dostępny w polskiej kinowej wersji językowej (napisy) tylko na pecetach.