Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lipca 2013, 14:16

Saints Row IV – informacje na temat polskiego wydania

W planie wydawniczym firmy Cenega pojawiła się gra Saints Row IV na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3. Tytuł ukaże się 23 sierpnia (tak jak w całej Europie) i będzie zawierał dodatki z edycji Commander in Chief Edition. Planowana jest też kinowa lokalizacja, ale tylko dla wersji pecetowej.

Firma Cenega ogłosiła, że w jej planie wydawniczym pojawiło się Saints Row IV, kolejna odsłona sandboksowej serii gier akcji TPP, wyróżniających się absurdalnym humorem. Tytuł ukaże się w naszym kraju równo z europejską premierą, czyli 23 sierpnia, a edycja podstawowa na wszystkich trzech platformach (PC, Xbox 360 i PlayStation 3) otrzyma dodatki z wydania Commander in Chief. Co więcej, firma QLOC przygotowuje polską kinową wersję językową gry (z opcją wyłączenia jej i pozostawienia angielskiego oryginału), lecz będzie ona dostępna tylko dla posiadaczy pecetów.

Wizualizacja Commander in Chief Edition. - Saints Row IV – informacje na temat polskiego wydania - wiadomość - 2013-07-23
Wizualizacja Commander in Chief Edition.
POLSKIE WYDANIE SAINTS ROW IV W SKRÓCIE:
  • Na naszym rynku gra ukaże się 23 sierpnia, równo z premierą europejską.
  • Edycje na wszystkie platformy otrzymają dodatki z wydania Commander in Chief.
  • Polska kinowa wersja językowa będzie dostępna tylko na pecetach.

W skład wspomnianej edycji Commander in Chief wchodzą następujące elementy: strój Wuja Sama dla głównego bohatera, myśliwiec Screaming Eagle oraz broń o nazwie ‘Merica. Dodatki te zostaną dołączone do każdego wydania gry i będą oferowane w standardowej cenie tytułu.

Osoby ostrzące sobie zęby na czwartą odsłonę przygód Świętych mogą zerknąć do naszej porównywarki cenowej, gdzie pojawiły się już oferty zakupu pozycji ze strony polskich sklepów. Nie wiemy niestety, czy w naszym kraju dostępna będzie również edycja kolekcjonerska Saints Row IV o nazwie Super Dangerous Wub Wub Edition. Ponadto firma Cenega nie zdążyła ustosunkować się do ujawnionych wczoraj planów wydania DLC o nazwie Enter the Dominatrix, ale ponieważ jego premiera nastąpi dopiero półtora miesiąca po wersji podstawowej, nie musimy martwić się na zapas.

W Saints Row IV wcielamy się w prezydenta USA, dostajemy supermoce i walczymy z najeźdźcami z kosmosu. Czy kogoś dziwi, że studio Volition uznało, iż absurd serii sięgnął już szczytu? - Saints Row IV – informacje na temat polskiego wydania - wiadomość - 2013-07-23
W Saints Row IV wcielamy się w prezydenta USA, dostajemy supermoce i walczymy z najeźdźcami z kosmosu. Czy kogoś dziwi, że studio Volition uznało, iż absurd serii sięgnął już szczytu?

Jako że gra zostanie wydana w naszym kraju w wersji z polskimi napisami (przynajmniej na pecetach), nie usłyszymy polskich odpowiedników Keitha Davida, Nolana Northa i innych aktorów z obsady Saints Row IV, którą niedawno ujawniono. Jednocześnie przypomnijmy, że „czwórka” ma być ostatnią odsłoną serii, która podąża w dotychczasowym kierunku, wyznaczanym przez absurdalny humor – możliwe, że kolejne części cyklu staną się poważniejsze. Tymczasem polecamy również naszą relację z pokazu gry na targach E3.