Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 czerwca 2013, 12:30

autor: Hed

Saints Row IV otrzymał „dubstepową” edycję kolekcjonerską

Replika dubstepowego karabinu to jeden z dodatków w edycji kolekcjonerskiej gry Saints Row IV. Można powiedzieć, że firma Deep Silver zadbała o to, żeby jej zawartość odpowiadała zwariowanemu charakterowi produkcji studia Volition.

Dubstepowy karabin to jeden z bonusów w edycji kolekcjonerskiej Saints Row IV. - Saints Row IV otrzymał „dubstepową” edycję kolekcjonerską - wiadomość - 2013-06-06
Dubstepowy karabin to jeden z bonusów w edycji kolekcjonerskiej Saints Row IV.

Firma Deep Silver przedstawiła oficjalną edycję kolekcjonerską gry Saints Row IV, która została nazwana Super Dangerous Wub Wub Edition. Nazwę pakiet zawdzięcza podobno działającej replice karabinu znanego jako Dubstep Gun – broń pokazana już w jednym ze zwiastunów strzela dubstepowymi falami dźwiękowymi zmuszającymi ludzi do… tańca. Zestaw zawiera jeszcze kilka innych równie zwariowanych bonusów i jest dostępny w przedsprzedaży.

Super Dangerous Wub Wub Edition składa się z następujących elementów:

  1. 12-calowej repliki karabinu Dubstep Gun,
  2. 8-calowej figurki Johnny Gat Memorial Statue,
  3. kieszonkowego “przycisku” Dubstep Doomsday Button,
  4. oraz przedmiotów w grze: Screaming Eagle VTOL (samolot strzelający „sonicznymi” rakietami), uniform Uncle Sam (w barwach amerykańskiej flagi) oraz ‘Merica Gun (wymarzoną amerykańską broń).
Saints Row IV otrzymał „dubstepową” edycję kolekcjonerską - ilustracja #2

Wydawca zaznaczył, że edycja kolekcjonerska będzie dostępna do wyczerpania zapasów. Jej sugerowana cena to 89,99 funtów, co w przeliczeniu daje jakieś 450 złotych. Nie wiemy jeszcze jak będzie z dostępnością i ceną Super Dangerous Wub Wub Edition w Polsce, ale liczymy, że pakiet będzie udało się zdobyć. W końcu jego zawartość jest bardzo na czasie i zapewne spodoba się miłośnikom dubstepu.

Saints Row IV otrzymał „dubstepową” edycję kolekcjonerską - ilustracja #4Saints Row IV to kolejna odsłona gier akcji z otwartym światem, które tworzy studio Volition. Deweloper daje w tych produkcjach upust swojemu abstrakcyjnemu i często kontrowersyjnemu poczuciu humoru. W tej części tytułowi „święci”, reprezentanci wpływowego gangu, zmierzą się z armią kosmitów i ich zaawansowaną technologią. Wystarczy powiedzieć, że bohater gry zostanie uwięziony w rzeczywistości wirtualnej. Premiera odbedzie się 23 sierpnia na PC, X360 i PS3.

  1. Saints Row IV - szalone połączenie inFamousa z Grand Theft Auto