Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 czerwca 2013, 12:00

autor: Góral

FIFA 14 na nowym zwiastunie z fragmentami rozgrywki

Wydawca gry FIFA 14, koncern Electronic Arts, opublikował nowy materiał wideo z tegorocznej odsłony popularnej gry piłkarskiej. Nagranie prezentuje niektóre elementy "czternastki", w tym zastawianie się ciałem i realistyczną fizykę.

Firma Electronic Arts, wydawca gry FIFA 14, opublikowała pierwszy zwiastun z fragmentami rozgrywki z nadchodzącej produkcji. Wygląda na to, że koncern chce odwrócić uwagę graczy od dzisiejszej konferencji firmy Konami, na której zaprezentowany zostanie konkurencyjny tytuł – Pro Evolution Soccer 2014.

Powyższe nagranie wideo prezentuje najważniejsze elementy nowej odsłony gry FIFA – zastawianie się ciałem, precyzyjne sterowanie i kontrolę nad piłką, realistyczną fizykę, itd. Materiał dotyczy edycji na konsole PlayStation 3, Xbox 360 i komputery PC. Premiera „czternastki” nastąpi w Polsce 26 września na większości dostępnych platform sprzętowych. Termin ten nie dotyczy tylko urządzeń nowej generacji – Xbox One i PlayStation 4 – gdyż wiadomo jedynie, że obie maszyny zadebiutują w tym roku, ale dokładnej daty nie znamy.

Dzisiaj o godzinie 19.00 czasu polskiego firma Konami zaprezentuje na specjalnej konferencji materiał dotyczący gry Pro Evolution Soccer 2014. W ostatnich dniach ujawniono sporo informacji na temat tej produkcji, z których wynika, że tegoroczna konkurencja w tym gatunku będzie wyjątkowo zażarta. Czekamy więc do wieczora, zastanawiając się co też pokażą Japończycy, a w międzyczasie zachęcam do zapoznania się z lekturą zapowiedzi gry FIFA 14.