Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 sierpnia 2013, 18:23

Posiadacze Total War: Rome II otrzymają bonusy w Total War: Arena

Ogłoszono, że osoby, które zakupią Total War: Rome II, mogą liczyć na pakiet dodatków w grze free-to-play Total War: Arena. Wśród bonusów jest m.in. wcześniejszy dostęp do tytułu oraz pewna ilość waluty do wykorzystania w mikrotransakcjach.

Firma SEGA, wydawca serii Total War, przygotowała specjalną ofertę. Osoby, które wejdą w posiadanie zbliżającego się wielkimi krokami Total War: Rome II, otrzymają dzięki niej pakiet bonusów do wykorzystania w tworzonej obecnie produkcji free-to-play Total War: Arena.

Budowanie popularności nowej marki studia Creative Assembly rozpoczęte. - Posiadacze Total War: Rome II otrzymają bonusy w Total War: Arena - wiadomość - 2013-08-09
Budowanie popularności nowej marki studia Creative Assembly rozpoczęte.

Owe dodatki prezentują się następująco: wcześniejszy dostęp do wersji beta tytułu, zawartość zestawu Legion Armoury, status „Legion” przy naszym koncie od samego początku zabawy oraz równowartość 15 dolarów (ok. 47 zł) w walucie występującej w grze (na zakup kolejnych dodatków).

By skorzystać z oferty, wystarczy zarejestrować swój egzemplarz gry Total War: Rome II na Steamie i uruchomić ją, by potwierdzić wzięcie udziału w promocji. Będzie ona trwała od 3 września bieżącego roku (czyli od dnia premiery Rome II) do 1 lipca 2014 roku. Wciąż nie znamy choćby przybliżonej daty premiery Total War: Arena, lecz można spokojnie założyć, że nastąpi ona w tym właśnie okresie.

A czy Wy już pospieszyliście po swój egzemplarz Total War: Rome II? - Posiadacze Total War: Rome II otrzymają bonusy w Total War: Arena - wiadomość - 2013-08-09
A czy Wy już pospieszyliście po swój egzemplarz Total War: Rome II?

Przypomnijmy, że Arena to pierwsze podejście studia Creative Assembly do gier typu free-to-play, zapowiedziane w marcu bieżącego roku. Będzie to połączenie klasycznego RTS-a z produkcją należącą do gatunku MOBA, reprezentowanego głównie przez League of Legends czy Dota 2. Jak dotąd niewiele wiemy na temat tej produkcji, lecz możemy być pewni przynajmniej tego, że nie będzie ona związana z żadnym konkretnym okresem historycznym. Możemy się wobec tego spodziewać, że na wirtualnym polu walki uświadczymy stających naprzeciw siebie wodzów z różnych epok.