Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 sierpnia 2013, 18:50

autor: Hed

Saints Row 4 – pokazano początek gry, można już tworzyć postacie

Poznaliśmy pierwszą misję z Saints Row 4, sandboksowej gry akcji od studia Volition. Materiał wideo potwierdza, że będzie ona równie zwariowana jak „trójka’. Autorzy tytułu wypuścili też edytor postaci, dzięki któremu można przygotować swojego bohatera na premierę.

 

Saints Row 4 jak zawsze barwne. - Saints Row 4 – pokazano początek gry, można już tworzyć postacie - wiadomość - 2013-08-06
Saints Row 4 jak zawsze barwne.

Studio Volition pokazało pierwszą misję z gry Saints Row 4 w materiale, do którego wprowadza Jim Boone, jeden z pracowników producenta. Film przygotowany przez serwis VG247 zawiera spoilery, ale pewnie nikt nie będzie zaskoczony tym, że kolejna przygoda tytułowego gangu rozpocznie się wybuchowo. Historia serii zobowiązuje – Saints Row jest jedną z najbardziej zwariowanych marek na rynku, której autorzy często popuszczają wodze fantazji w temacie scen akcji.

W poniższym filmie zobaczycie początek gry, w którym bohater, odziany w kask zasłaniający twarz, bierze udział w tajnej misji. Zadaniem jest powstrzymanie pewnego przestępcy i uniemożliwienie realizacji planu wymazania Waszyngtonu z mapy świata. Szybko okazuje się, że naszym przeciwnikiem jest Cyrus, postać znana z Saints Row: The Third, a bohater musi ręcznie rozbroić rakietę - w locie i do taktów piosenki Aerosmith, jednego z artystów, jakich usłyszymy w grze.

  1. Oficjalna strona gry Saints Row 4

To nie wszystkie wieści o Saints Row 4, bo przed paroma godzinami studio Volition wypuściło przedsmak gry w postaci tak zwanej Inauguration Station. Ta aplikacja, dostępna na pecetach oraz Xboksie 360, pozwala stworzyć własną postać i później wczytać ją w grze. Możliwości programu zostały pokazane w poniższym zwiastunie – jak przystało na Saints Row, edytor jest bardzo rozbudowany. Wersja Inauguration Station na PlayStation 3 pojawi się w przyszłym tygodniu.

Saints Row 4 to sandboksowa gra akcji, która opowiada o przygodach członków tytułowego gangu. W uniwersum Saints Row mają oni status celebrytów, a w części czwartej powalczą o władzę i tytuł bohaterów. Wszystko za sprawą ataku kosmitów, który odeprzeć mogą tylko Święci. Nowością w produkcji będą specjalne moce, zamieniające zwykłych ludzi w superbohaterów. Premiera Saints Row 4 nastąpi 23 sierpnia na PC, Xboksie 360 i PlayStation 3.