Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 sierpnia 2013, 15:15

autor: Adrian Werner

Saints Row IV na kilkunastominutowym zapisie rozgrywki

W sieci pojawił się nowy materiał video z Saints Row IV. Filmik trwa kilkanaście minut i stanowi zapis rozgrywki z zwariowanego sandboksa studia Volition.

Od premiery Saints Row IV dzieli nas już tylko kilka tygodni. Nic dziwnego zatem, że firma Deep Silver i studio Volition robią, co mogą, aby zwiększyć zainteresowanie grą. Najnowszym tego przejawem jest opublikowany właśnie materiał video zawierający trwający kilkanaście minut zapis rozgrywki.

Gra Saints Row IV to humorystyczny sandbox autorstwa studia Volition, czyli tego samego zespołu, który stworzył poprzednie trzy części. Projekt pierwotnie miał być wydany przez firmę THQ, ale po jej bankructwie prawa do cyklu wraz z jego deweloperem przejęło Deep Silver. Akcja kampanii rozpocznie się kilka lat po wydarzeniach z Saints Row: The Third. Znani bohaterowie zostaną porwani przez kosmitów i umieszczeni w wirtualnej wersji miasta Steelport. Osadzenie gry w rzeczywistości VR umożliwi graczom korzystanie z szerokiego arsenału nadludzkich mocy.

Przypomnijmy, że Saints Row IV zmierza na PC, PlayStation 3 i Xboksa 360. Gra trafi na półki sklepów 23 sierpnia tego roku. Wersja pecetowa otrzyma lokalizację kinową (napisy), za przygotowanie której odpowiada studio QLOC. Niestety edycje na konsole nie zostaną spolszczone.

  1. Graliśmy w Saints Row IV - absurdalny sandbox na dopalaczach (zapowiedź)
  2. Oficjalna strona gry Saints Row IV