Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Battlefield Hardline (PC)

Dodatki do Battlefield Hardline

Battlefield Hardline: Zdrada
Battlefield Hardline: Zdrada

dodatek do gry15 marca 2016

Czwarty i ostatni z planowanych dodatków DLC, wchodzących w skład przepustki sezonowej do gry Battlefield Hardline studia Visceral Games. Rozszerzenie o nazwie Betrayal (czyli Zdrada) oferuje nam podobną zawartość dodatkową, jak trzy poprzednie dodatki. Wraz z nim otrzymujemy więc przede wszystkim cztery nowe mapy przeznaczone do rozgrywki wieloosobowej - Alcatraz, Cemetery, Chinatown oraz Thin Ice. Oprócz tego twórcy zatroszczyli się o nowe pojazdy (w tym np. skuter śnieżny) oraz całkiem sporą liczbę zupełnie nowej broni. Wśród tych przeznaczonych do walki wręcz znalazły się m.in. noże Karambit i Devil’s Toothpick, tasak, łopata, a nawet unikalny miecz pochodzący z popularnej gry RPG Dragon Age.

Battlefield Hardline: Ucieczka
Battlefield Hardline: Ucieczka

dodatek do gry26 stycznia 2016

Trzeci duży dodatek do gry Battlefield Hardline, opracowanej przez studio Visceral Games na początku 2015 roku. Rozszerzenie o nazwie Ucieczka nie wprowadza żadnych zmian w mechanice rozgrywki, ani nie rozwija kampanii dla jednego gracza, koncentrując się, podobnie jak dwa poprzednie DLC, wyłącznie na urozmaiceniu trybu multiplayer. Głównymi nowościami są tu więc cztery nowe mapy: Autostrada, Granica, Pociąg i Kanały. Wraz z dodatkiem otrzymujemy także trzy niedostępne wcześniej modele broni palnej dla mechanika i jedną do walki w zwarciu, jeden nowy gadżet, cztery pojazdy i tyleż samo legendarnych kamuflaży. Dodatkową atrakcję rozszerzenia stanowi całkiem nowy tryb rozgrywki o nazwie Przejęcie Torby, w którym złodzieje próbują uciec z torbą pełną łupów, a zadaniem policjantów jest jej odzyskanie.

Battlefield Hardline: Rabunek
Battlefield Hardline: Rabunek

dodatek do gry30 września 2015

Drugi dodatek DLC do gry Battlefield: Hardline, opracowany podobnie jak gra podstawowa przez ekipę studia Visceral Games. Formuła rozszerzenia nie różni się od poprzedniego dodatku, a jego główną atrakcję stanową cztery nowe mapy do rozgrywki wieloosobowej (Port, Muzeum, Punkt zapalny i Komisariat) oraz niedostępny wcześniej tryb zabawy, zwany Drużynowym Napadem (ang. Squad Heist). Został on stworzony na podstawie Szturmu Drużynowego (ang. Squad Rush), znanego z gry Battlefield 4 i stanowi kilkuetapową formę rozgrywki przeznaczoną dla dwóch pięcioosobowych zespołów, wcielających się w policjantów lub przestępców. Celem tych ostatnich jest zdobycie odpowiednich narzędzi, włamanie się do strzeżonego miejsca, wyniesienie łupów i szczęśliwa ucieczka, podczas gdy zadaniem policji jest oczywiście udaremnienie tego planu. Zestaw nowości w dodatku uzupełniają cztery nowe bronie, dwa przydatne gadżety, nowe pojazdy dla obu stron i niedostępne wcześniej kamuflaże oraz style malowania wehikułów.

Battlefield Hardline: Bezprawie
Battlefield Hardline: Bezprawie

dodatek do gry6 lipca 2015

Pierwsze oficjalne rozszerzenie DLC do gry Battlefield Hardline. Dodatek został opracowany przez twórców gry podstawowej ze studia Visceral Games i koncentruje się przede wszystkim na rozgrywce wieloosobowej. Do dyspozycji graczy oddano 4 niedostępne wcześniej mapy, umiejscowione w ekskluzywnym klubie nocnym (Stan zagrożenia), ubogiej dzielnicy Miami (Patrol), w galerii handlowej (Wyprzedaż) oraz okolicy starego tartaku zamienionego w fabrykę narkotyków (Dzicz). Prócz tego w grze pojawia się zupełnie nowy tryb rozgrywki o nazwie Łowca Nagród (Bounty Hunter). Stanowi on wariację na temat klasycznego deathmatchu drużynowego, jednak tym razem nie chodzi o samo zabijanie, ale o zbieranie specjalnych monet wypadających z ciał przeciwników, które możemy wykorzystać np. do zwabienia rywala. Zestaw nowości uzupełniają cztery nowe bronie, dwa samochody, nowe nakrycia głowy oraz nowe utwory muzyczne, których słuchać możemy podczas jazdy.

DLC do Battlefield Hardline

Blackout

cena: za darmo

DLC28 listopada 2015

Pakiet wprowadza do zabawy dwie nowe mapy (Nocny skok i Noc w lesie, będące nocnymi wersjami lokacji Napad na bank i Dzicz), dwie bronie (nowe modele RO933 i karabinu bojowego), gogle noktowizyjne, dodatkowe motywy muzyczne, kamuflaże, zadania, naszywki i inne elementy oraz udoskonalony tryb obserwatora.

Criminal Activity

DLC23 czerwca 2015

Rozszerzenie wprowadza do gry cztery mapy (Backwoods, Code Blue, The Beat, Black Friday). dwa pojazdy, trzy kolejne bronie, dwa typy amunicji i kilka masek/hełmów. Dodatkowo, jako battle pick-up, udostępniona została gwoździownica. Nowością jest również tryb rozgrywki Bounty Hunter.