Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 grudnia 2014, 10:45

autor: Michał "Meehow" Jodłowski

Battlefield: Hardline bez co-opa; długość kampanii zależy od stylu gry

Jak wynika z informacji udzielonych przez producenta wykonawczego Battlefield: Hardline, najnowszy BF nie będzie wyposażony w tryb kooperacji, natomiast długość kampanii dla jednego gracza zależeć będzie od stylu gry. W sieci pojawił się również nowy zwiastun nadchodzącego FPS-a.

Jak wynika z informacji udzielonej w tweecie przez Steve’a Papoutsisa – menadżera generalnego Visceral Games i producenta wykonawczego Battlefield: Hardlinenadchodząca najnowsza odsłona serii Battlefield nie otrzyma trybu kooperacji, który w całości zostanie zastąpiony przez klasyczny multiplayer. Papoutsis tweetnął także na temat kampanii dla pojedynczego gracza. Jeśli wierzyć jego słowom, to jej długość zależy przede wszystkim od stylu danego gracza, gdyż solowa rozgrywka w Hardline ma oferować dużo wolności. Niestety, poza tego typu ogólnikami żadnych konkretniejszych odpowiedzi w temacie nie zaoferowano. Warto jednak wspomnieć, że na oficjalnym profilu studia Visceral Games w serwisie Twitter pojawił się wpis, w którym twórcy gry deklarują dumę z owoców prac nad single playerem i twierdzą, że warto ukończyć go więcej razy.

Oprócz faktów i niezweryfikowanych obietnic, deweloperzy Battlefield: Hardline przygotowali także nowy zwiastun dla swojej gry. Można go obejrzeć powyżej. Premiera Battlefield: Hardline odbędzie się 19 marca przyszłego roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 i PlayStation 4.