Dziś piszemy o możliwym dodatku DLC do Mortal Kombat X, nagrodzie dla weteranów w Battlefield Hardline oraz zapowiedzi Bladestorm: Nightmare na PC. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.
Łukasz Szliselman
Promocja dnia (do godziny 19:00 w piatek, 20.2):
Szaleństwo w środku tygodnia (do godziny 19:00 w piątek, 20.2):
Oferty tygodniowe (do godziny 19:00 w poniedziałek, 23.2) – obniżka cen 100 tytułów, WWW

Możliwe, że Mortal Kombat X pozwoli sprawdzić się w roli najsłynniejszego łowcy kina science-fiction
Serwis VideoGamer dowiedział się z nieoficjalnych źródeł, że Mortal Kombat X ma w czerwcu otrzymać dodatek Predator. DLC wprowadzałoby co najmniej dwie grywalne postaci: tytułowego łowcę oraz pułkownika Al Dillona, jednego z bohaterów filmu Predator. Co ciekawe, pół roku temu dyrektor kreatywny gry skomentował widoczną powyżej grafikę słowami: „O kurczę!” („Oh snap!!”). Póki co wydawca nie wypowiedział się w tej sprawie.
Weterani cyklu Battlefield otrzymają specjalny prezent w Battlefield Hardline. Wszystkim posiadaczom którejkolwiek z najnowszych odsłon serii – począwszy od Battlefield: Bad Company 2 – zarejestrowanej na platformie Origin, przyznany zostanie tzw. Veteran’s Pack, automatycznie odblokowywany przy pierwszym uruchomieniu Battlefield Hardline. Zestaw ma zawierać wirtualną naszywkę weterana oraz dwa 30-minutowe bonusy: premię do celu 200% i premię do gry drużynowej 200%.
Firma Koei Tecmo Europe ogłosiła, że Bladestorm: Nightmare trafi nie tylko na konsole PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 i Xbox 360, ale również na PC. Cyfrowa wersja gry pojawi się w maju bieżącego roku na Steamie. Konsolowe edycje zadebiutują w Europie 20 marca.
Tales of Zestiria zostało odnalezione w rejestrze Steama, co najprawdopodobniej oznacza, że gra wkrótce pojawi się w dystrybucji cyfrowej na PC. Póki co to japońskie RPG studia Bandai Namco ukazało się wyłącznie w Azji na konsoli PlayStation 3 – 22 stycznia 2015 roku.
Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…
…a także najnowsze filmy z gier i filmów:
GRYOnline
Gracze
Steam
OpenCritic
0