Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeSwitchANDiOS
Okładka Battle Supremacy (Switch)

Battle Supremacy

Battle Supremacy to wyprodukowany przez zespół Atypical Games symulator bojowy, pozwalający na wzięcie udziału w bitwach pancernych II wojny światowej. Autorzy położyli nacisk na wysoki realizm, co czyni grę trudną, ale jednocześnie zapewnia duże pokłady głębi.

Symulacje | II wojna światowa | czołgi

Okładka Battle Supremacy (Switch)

data premiery gry:

9sty2014

iOS

5kwi2018

AND

19lip2018

Switch
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Battle Supremacy to symulator bitew pancernych z okresu II wojny światowej. Grę opracowało studio Atypical Games, czyli autorzy serii Sky Gamblers.

Mechanika

Akcja toczy się czasach II wojny światowej i oczkiem w głowie autorów było realistyczne odwzorowanie tego konfliktu. Gra zbliża się do poziomu symulatora tak bardzo, jak to tylko możliwe, zważywszy na jej mobilny rodowód. Każdy czołg odtworzono na podstawie danych historycznych, a potyczkami rządzi potężny silnik fizyczny. Kierowanie maszynami jest trudne, ale za to gdy już się tego nauczymy, satysfakcja płynąca z rozgrywki jest wysoka.

Tryby gry

Gra oferuje długą na dwanaście misji kampanię dla pojedynczego gracza, w ramach której walczymy we Francji, Afryce oraz Rosji. Ponadto autorzy nie zapomnieli o przygotowaniu bogatych opcji multiplayer. Starcia z innymi użytkownikami rozgrywane są w ramach trzech trybów: King of the Hill, Drużynowy Deathmatch i Dominacja. Naraz na jednej mapie może się bawić maksymalnie dziesięć osób.

Kwestie techniczne

Battle Supremacy wykorzystuje zaawansowany trójwymiarowy silnik graficzny. Jego zaletą jest nie tylko wysoki poziom detali czołgów i map, ale także fakt, że praktycznie każdy element otoczenia da się zniszczyć.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Wymagania wiekowe Battle Supremacy

12+

Promocje mobilne na weekend 22–23 listopada (m.in. Soulcalibur, Valiant Hearts, Final Fantasy)
Promocje mobilne na weekend 22–23 listopada (m.in. Soulcalibur, Valiant Hearts, Final Fantasy)

wiadomość22 listopada 2014

Oto kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak Soulcalibur, Valiant Hearts: The Great War, Worms 3, Alien Breed, Battle Supremacy, Puddle i cykl Final Fantasy.

Najdeżdza Battle Supremacy  - symulator bitew pancernych od autorów serii Sky Gamblers
Najdeżdza Battle Supremacy - symulator bitew pancernych od autorów serii Sky Gamblers

wiadomość23 grudnia 2013

Znane z cyklu Sky Gamblers studio Atypical Games zapowiedziało symulator bitew pancernych z okresu II wojny światowej zatytułowany Battle Supremacy.

iOS
Switch
AND