Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lutego 2015, 14:32

autor: luckie

Alan Wake za darmo dla VIP-ów na GRY-Online.pl

Posiadacze aktywnych Abonamentów Premium z opcją VIP w serwisie GRY-Online.pl mogą odebrać darmowy klucz Steam do gry Alan Wake. Promocja potrwa do jutrzejszego popołudnia lub do wyczerpania zapasów.

Alan Wake to produkcja kierowana do miłośników klimatów grozy w stylu Stephena Kinga - Alan Wake za darmo dla VIP-ów na gry-online.pl - wiadomość - 2015-02-19
Alan Wake to produkcja kierowana do miłośników klimatów grozy w stylu Stephena Kinga

Specjalnie dla naszych najwierniejszych czytelników przygotowaliśmy prezent – cyfrową wersję gry Alan Wake. Posiadacze aktywnych Abonamentów Premium z opcją VIP mogą bez żadnych opłat oderbać klucz Steam do tej udanej gry akcji w klimatach grozy. Kody będziemy rozdawać do 20 lutego 2015 roku (czyli do jutra) do godziny 16:00 lub do wyczerpania zapasów. Klucze oraz instrukcję ich wykorzystania znajdziecie w tym miejscu:

  1. Pełna wersja gry Alan Wake dla posiadaczy aktywnych Abonamentów Premium z opcją VIP

Alan Wake to przygodowa gra akcji w konwencji horroru, wydana w 2010 roku na Xboksie 360, a dwa lata później również na PC. Tytuł przygotowało studio Remedy Entertainment, twórcy dwóch pierwszych odsłon kultowej serii Max Payne oraz nadchodzącego Quantum Break. Fabuła i klimat produkcji mocno wzoruje się powieściach Stephena Kinga oraz serialu Twin Peaks. Głównym bohaterem jest tytułowy pisarz, który zmagając się z kryzysem twórczym, postanawia wraz z żoną przenieść się do małego amerykańskiego miasteczka Bright Falls. W tym tajemniczym miejscu powieści grozy Alana Wake’a ożywają, a on sam musi ocalić siebie i żonę przed wszechogarniającym mrokiem. Rozgrywka polega na rozwiązywaniu zagadek logicznych, eksploracji miasteczka i jego okolic oraz walce z przeciwnikami nie z tego świata. Tytuł zebrał przeważnie dobre oceny – nasz recenzent przyznał mu wysoką notę 9/10.

Ostatnia aktualizacja: 2015-02-19

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Alan Wake

Alan Wake