Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 stycznia 2015, 10:50

autor: Pirlond

Battlefield Hardline - wymagania sprzętowe będą podobne do tych z „czwórki”

Choć na przyszły tydzień zaplanowany jest start kolejnej, tym razem otwartej, fazy bety Battlefielda Hardline, twórcy gry ze studia Visceral Games nie podali jeszcze oficjalnych wymagań sprzętowych produkcji w wersji PC. Deweloperzy zapewniają jednak, że jeżeli czyjś sprzęt poradził sobie z poprzednią częścią cyklu, z uruchomieniem najnowszej także nie powinno być problemów.

Jeśli czyjś komputer poradził sobie z Battlefieldem 4, uruchomi też Hardline - Battlefield Hardline - wymagania sprzętowe będą podobne do tych z „czwórki” - wiadomość - 2015-01-30
Jeśli czyjś komputer poradził sobie z Battlefieldem 4, uruchomi też Hardline

Wczoraj firma Electronic Arts potwierdziła krążące od pewnego czasu po internecie nieoficjalne informacje, ujawniając, że 3 lutego wystartuje otwarta beta Battlefielda Hardline. Testy potrwają do 8 lutego i pozwolą graczom zapoznać się z trzema trybami rozgrywki – Hotwire (złodzieje próbują ukraść wyznaczone auta, a policjanci starają się im przeszkodzić), Heist (przestępcy włamują się do banku, a stróże prawa dążą do pokrzyżowania ich planów) oraz Conquest. Posiadacze komputerów, którzy także będą mogli zagrać w grę przed jej premierą, wciąż nie wiedzą jednak, czy ich sprzęt poradzi sobie z uruchomieniem produkcji. Oficjalnych wymagań nadal nie ma, ale deweloperzy zdradzili, że będą one zbliżone do tych z Battlefielda 4.

Tak przynajmniej wynika z wpisu umieszczonego na oficjalnym koncie studia Visceral Games w serwisie Twitter. Można w nim przeczytać, że jeśli czyjś komputer poradził sobie z „czwórką”, to nie powinien mieć większych problemów z odpaleniem Battlefielda Hardline. Warto przypomnieć, że do działania w minimalnych ustawieniach graficznych poprzednia część cyklu potrzebowała m.in. 4 GB pamięci RAM, procesora Core 2 Duo taktowanego zegarem 2.4 GHz oraz karty graficznej Nvidia GeForce 8800 GT.

Poniżej możecie zobaczyć, jak prezentowały się wymagania sprzętowe Battlefielda 4:

Wymagania minimalne

 • System operacyjny: Windows Vista SP2 32-bit
 • Procesor: Athlon X2 2.8 GHz lub Core 2 Duo 2.4 GHz
 • Pamięć RAM: 4 GB
 • Dysk twardy: 30 GB
 • Karta graficzna: Radeon 3870 lub Nvidia GeForce 8800 GT
 • Pamięć karty graficznej: 512 MB

Wymagania zalecane

 • System operacyjny: Windows 8 64-bit
 • Procesor: Sześciordzeniowy procesor AMD lub czterordzeniowy procesor Intel
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • Dysk twardy: 30 GB
 • Karta graficzna: Radeon 7870 lub NVIDIA GeForce GTX 660
 • Pamięć karty graficznej: 3 GB

Battlefield Hardline jest najnowszą odsłoną znanego cyklu strzelanin, która tym razem powstaje nie w szwedzkim studiu DICE, a w Visceral Games. Zmiana zaszła także w warstwie fabularnej – gracze wcielą się nie w żołnierzy, a w policjantów walczących z rozmaitymi przestępcami. Premiera gry zaplanowana została na 19 marca, z kolei 3 lutego wystartuje jej otwarta beta, która przeprowadzona zostanie na wszystkich platformach docelowych – PC, X360, XONE, PS3 i PS4.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach