Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Sporty zimowe - Gry Wyścigi

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry z gatunku wyścigi o tematyce sporty zimowe ułożone według popularności.

Wyścigi. Gatunek gier polegających na ściganiu się z rywalami. Zadaniem gracza jest zdobycie pierwszego miejsca lub uzyskanie jak najlepszego czasu okrążenia. Możemy ścigać się różnymi pojazdami (naziemne, wodne, powietrzne), a sama natura rozgrywki też może być zmienna (symulacyjna bądź zręcznościowa).

Wyścigi
sporty zimowe
Czas
PC
PC Windows
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 4
Sony PlayStation 3
Sony PlayStation 2
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable
PlayStation Vita
Xbox
Microsoft XBOX ONE
Microsoft Xbox 360
Microsoft Xbox
Mobile
Android1Apple iOS1
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch
Nintendo Wii
Nintendo DS
Nintendo Wii U
Nintendo 3DS
Game Boy Advance
Nintendo GameCube
Więcej
Mniej
Rocket Ski Racing
Rocket Ski Racing

Wyścigi 16 stycznia 2016

Stworzona z myślą o urządzeniach przenośnych zwariowana gra narciarska, za której powstanie odpowiada doświadczone na gruncie produkcji mobilnych studio Nocanwin. Rocket Ski Racing to dość futurystyczne i mocno abstrakcyjne spojrzenie na tematykę sportów zimowych. Ruchy zawodników napędzają tu bowiem potężne silniki rakietowe, podczepione pod ich kombinezony, co pozwala nie tylko na osiągnięcie iście zawrotnych prędkości, ale także pokonywanie niebezpiecznych ramp i konstrukcji, które mogą stanowić śmiertelną pułapkę dla wszystkich stających do zawodów śmiałków. Te nietypowe zmagania toczyć mogą się w jednym z dwóch trybów zabawy. Pierwszy z nich polega na samotnym pokonywaniu tras i wypracowaniu możliwie jak najlepszego czasu przejazdu. Drugi koncentruje się na bezpośredniej rywalizacji z dziewięcioma innymi zawodnikami, sterowanymi przez sztuczną inteligencję lub przez żywych graczy. Całość odznacza się dość ascetyczną oprawą graficzną, zbudowaną głównie z jednokolorowych brył.

ANDiOS