Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Maluch Racer (PC)

Maluch Racer PC

Wyścigi samochodowe poświęcone legendarnemu samochodowi – Fiat 126p – który przez lata wykorzystywany był przez polskie społeczeństwo jako samochód dostawczy, terenowy oraz wyścigowy.

Wyścigi | samochodowe | polskie

PC Windows
Okładka Maluch Racer (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

25sierpnia2003

25sierpnia2003

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Wyścigi samochodowe poświęcone legendarnemu samochodowi – Fiat 126p – który przez lata wykorzystywany był przez polskie społeczeństwo jako samochód dostawczy (bezpośredni konkurent Jelcza), terenowy (osiągi podobne do najlepszego Land Rovera) oraz wyścigowy (Ferrari wysiada :). Dzięki grze Maluch Racer, każdy może zakosztować tego specyficznego dreszczyku emocji towarzyszącego prowadzeniu Malucha. Do naszej dyspozycji oddano sześć Maluchów o różnych charakterystykach (Maluch standard - 23KM, Maluch sporter - 33KM, Maluch sport - 36KM, Maluch tuning sport - 41KM, Maluch tuner max - 47KM oraz Maluch top tuning - 55KM), a wyścigi, w których bierze udział wielu oponentów o różnych cechach osobowych i indywidualnych stylach jazdy, umiejscowione zostały w lokacjach nawiązujących do typowych polskich klimatów (sześć rozległych tras w tym: wieś, starówka, hipermarket i garaż).

Gra występuje w dwóch wersjach: podstawowej i Deluxe. W wersji Deluxe poza tym, co zawiera wersja podstawowa znajdziemy także dodatkowy samochód, kultowy Mini oraz nowe trasy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 5,1 / 10 na podstawie 1327 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 19,90 PLN

Gry podobne do Maluch Racer

Wymagania wiekowe Maluch Racer

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Maluch Racer

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 350MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D
Lubię grać w kaszanki, ale wstydzę się tego
Lubię grać w kaszanki, ale wstydzę się tego

wiadomość14 lipca 2014

W ramach cyklu: 'Temat Tygodnia', poświęconemu tym razem zagadnienia: 'Gry, których się wstydzimy' - prezentuję swoje spojrzenie i zachęcam do sprawdzenia pozostałych artykułów należących do tej serii!

Maluch Racer 2 podbija zachód
Maluch Racer 2 podbija zachód

wiadomość2 lutego 2005

Serwis Gamershell.com oddał w ręce graczy demo najnowszej produkcji spod znaku Play – 2 Fast Driver, znane też jako Maluch Racer 2.

Maluch Racer 2 w przygotowaniu
Maluch Racer 2 w przygotowaniu

wiadomość14 stycznia 2005

Firma PLAY poinformowała, że kontynuacja gry wyścigowej poświęconej popularnemu w czasach PRL-u samochodowi marki Fiat 126p, tj. 2 Fast Driver (Maluch Racer 2) wkroczyła właśnie w etap beta-testów. Premiery ukończonego produktu należy spodziewać się w ciągu najbliższych tygodni.

GOL ASY, czyli najlepsze gry roku 2003 - kategoria Polskie Produkcje

wiadomość12 stycznia 2004

Z roku na rok da się zauważyć coraz większą aktywność polskich producentów gier, którzy próbują zaistnieć na tym jakże ciekawym, ale też niejednokrotnie bardzo niewdzięcznym rynku. Nie inaczej było w ubiegłym roku, który zaobfitował w sporą ilość różnego rodzaju pozycji powstałych w naszych rodzimych studiach developerskich. Były to zarówno tytuły gorsze jak i lepsze. O tych pierwszych na moment zapomnijmy i skupmy się w tej chwili na tych ciekawszych, które postanowiliśmy nominować w naszym plebiscycie w kategorii „Polskie Produkcje”.