Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

5. Gry Wyścigi Nintendo Wii

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 5. Najpopularniejsze gry z gatunku wyścigi na platformę Wii.

Wyścigi. Gatunek gier polegających na ściganiu się z rywalami. Zadaniem gracza jest zdobycie pierwszego miejsca lub uzyskanie jak najlepszego czasu okrążenia. Możemy ścigać się różnymi pojazdami (naziemne, wodne, powietrzne), a sama natura rozgrywki też może być zmienna (symulacyjna bądź zręcznościowa).

Wii

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

wyścigi
NASCAR 2011: The Game
NASCAR 2011: The Game

Wyścigi 24 maja 2011

Kolejne wydanie symulatora popularnej szczególnie w Stanach Zjednoczonych serii wyścigów. Jest to pierwsza od wielu lat gra z cyklu NASCAR, za którą nie jest odpowiedzialna firma Electronic Arts.

TNT Racers
TNT Racers

Wyścigi prace wstrzymane

TNT Racers to wyprodukowana przez deweloperów z firmy Keen Games gra wyścigowa adresowana głównie do młodszych odbiorców. Gracze mają okazję wziąć udział w zwariowanych rajdach niewielkich samochodzików. Twórcy przewidzieli 18 zróżnicowanych tematycznie tras oraz szereg elementów wzbogacających rozgrywkę, w tym m.in. przyspieszenia i specjalne bronie do zdobycia w trakcie zmagań.

Jimmie Johnson's Anything with an Engine
Jimmie Johnson's Anything with an Engine

Wyścigi 25 października 2011

Filozofia Jimmiego Johnsona mówi, że mógłby on ścigać się na czymkolwiek, co ma tylko silnik. Zgodnie z tą myślą, gra stworzona przez Isopod Labs pozwala na wyścigi wymyślnych pojazdów po zakręconych trasach.

Earache Extreme Metal Racing
Earache Extreme Metal Racing

Wyścigi 3 listopada 2006

Wyścigi samochodowe przygotowane przez małą i nieznaną w branży gier video firmę Metro 3D oraz studio Data Design Interactive. Patronat nad przedsięwzięciem objęła wytwórnia muzyczna Earache, która od kilkunastu lat zajmuje się wydawaniem i dystrybucją ekstremalnej muzyki metalowej.

Jungle Kartz
Jungle Kartz

Wyścigi 18 listopada 2011

Jungle Kartz to zręcznościowe wyścigi gokartów, wyprodukowane przez firmę Wired Productions. Gracze mają okazję pokierować poczynaniami najlepszych rajdowców spośród zwierząt żyjących na tropikalnej wyspie i wziąć udział w emocjonujących zmaganiach o tytuł kartingowego króla dźungli.