Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPS2PC
Okładka LEGO Racers 2 (PC)
OkładkaLEGO Racers 2 (PC)

LEGO Racers 2

Kontynuacja wyścigów samochodowych Lego Racers promowanych przez najsłynniejszego światowego producenta klocków dla dzieci, firmę Lego. Stajemy tu do szeregu zwariowanych wyścigów, które mają wyłonić najlepszego kierowcę galaktyki.

Wyścigi | samochodowe | LEGO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

LEGO Racers 2 Premiera

27wrz2001

PS2

1paź2001

PC

producent: Attention to Detail wydawca: Lego Media

Gry podobne do LEGO Racers 2

Odjazdowy Rajd

Stunt GP

Pet Racer

Gra promowana jest przez najsłynniejszego światowego producenta klocków, firmę Lego. Akcja tej części rozpoczyna się dokładnie w momencie, w którym skończyła się cześć poprzednia. Pokonaliśmy w wyścigu najlepszego kierowcę Rocket Racera, a teraz kosmici z planety Xalax organizują zawody mające wyłonić najlepszego kierowcę galaktyki.

Startujemy do szeregu rajdów obok najlepszych kierowców galaktyki, w tym pałającego rządzą rewanżu Rocket Racera. Tory, na których będziemy się zmagać, umiejscowione zostały w pięciu odmiennych lokacjach, stworzonych z kilku rodzajów klocków Lego, tj.: Sandy Bay, Adventurers: Dino Island, Arctic, Life on Mars oraz Xalax. Podczas każdego z wyścigów możemy wykorzystywać różnego rodzaju gadżety znajdowane na trasach, między innymi: rakiety, bomby i dopalacze, które pomogą nam prześcignąć oponentów i ostatecznie wygrać.

Gracze mogą samodzielnie skonstruować swój własny, niepowtarzalny samochód z szeregu gotowych elementów i podzespołów, a następnie ścigać się nim i w razie potrzeby udoskonalać. Podobnie naszą postać możemy wybrać z kilkunastu gotowych kierowców lub też stworzyć ją sami. Gra posiada atrakcyjną trójwymiarową oprawę graficzną, która z pewnością spodoba się wszystkim dzieciom.

Ostatnia modyfikacja 14 marca 2015

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1CD

Ocena użytkowników: 8,3 / 10 na podstawie 492 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI LEGO Racers 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

LEGO Racers 2 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 233MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D
Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci
PC
PS2