Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

7. Gry Wyścigi PlayStation 4

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 7. Najpopularniejsze gry z gatunku wyścigi na platformę PS4.

Wyścigi. Gatunek gier polegających na ściganiu się z rywalami. Zadaniem gracza jest zdobycie pierwszego miejsca lub uzyskanie jak najlepszego czasu okrążenia. Możemy ścigać się różnymi pojazdami (naziemne, wodne, powietrzne), a sama natura rozgrywki też może być zmienna (symulacyjna bądź zręcznościowa).

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

wyścigi
Riptide GP: Renegade
Riptide GP: Renegade

Wyścigi 26 sierpnia 2016

Wyścigi futurystycznych skuterów wodnych, zaprojektowane przez studio Vector Unit, twórców dwóch poprzednich odsłon oraz Hydro Thunder Hurricane i Beach Buggy Racing. Riptide GP: Renegade pozwala nam się wcielić w kierowcę skuterów hydro jet. Wykluczony z oficjalnej ligi Riptide GP protagonista bierze udział w nielegalnych zawodach.

Rise: Race The Future
Rise: Race The Future

Wyścigi prace wstrzymane

Osadzona w przyszłości gra wyścigowa, w której walczymy o zwycięstwo, zasiadając za sterami samochodów wyposażonych w koła pozwalające im na poruszanie się po dowolnej powierzchni. Gra oferuje zręcznościowy model jazdy, którego kluczowym elementem jest opanowanie umiejętności pokonywania zakrętów w widowiskowych poślizgach.

RiMS Racing
RiMS Racing

Wyścigi sierpień 2021

RiMS Racing jest grą wyścigową, w której siadamy za kierownicą jednośladu. W produkcji tej nie tylko ścigamy się na torach, ale przygotowujemy swoją maszynę do zmagań jako inżynier oraz mechanik. Tytuł został opracowany przez zespół Raceward Studio.

Kandagawa Jet Girls
Kandagawa Jet Girls

Wyścigi 25 sierpnia 2020

Kandagawa Jet Girls to widowiskowa zręcznościowa gra o wyścigach wodnych ścigaczy, powiązana z mangą i anime pod tym samym tytułem. Produkcja została opracowana przez studio Honey Parade Games i wydana przez firmę XSEED Games.

Super Night Riders
Super Night Riders

Wyścigi 14 sierpnia 2018

Zręcznościowa gra wyścigowa inspirowana klasykami z przełomu lat 80. i 90. Jest to ulepszona wersja gry Night Riders, wydanej wcześniej m.in. na urządzeniach mobilnych oraz konsoli przenośnej PlayStation Vita. W Super Night Riders wcielamy się w postać utalentowanej motocyklistki imieniem Alice, znanej pod pseudonimem „red rider”. Produkcja pozbawiona jest klasycznej warstwy fabularnej i koncentruje się na wyzwaniach motocyklowych.

NASCAR Heat Evolution
NASCAR Heat Evolution

Wyścigi 13 września 2016

Poświęcona zawodom serii NASCAR gra wyścigowa, za której powstanie odpowiadają twórcy poprzednich, wydawanych w latach 2000-2002 odsłon cyklu ze studia Monster Games. W grze NASCAR Heat Evolution możemy wziąć udział w najważniejszej imprezie tego typu: NASCAR Sprint Series. Dzięki oficjalnym licencjom, w grze znajdziemy wszystkie 23 trasy z sezonu 2016, wiernie odwzorowane na podstawie ich rzeczywistych odpowiedników, a także sporą liczbę prawdziwych kierowców.

DUCATI: 90th Anniversary - The Official Videogame
DUCATI: 90th Anniversary - The Official Videogame

Wyścigi 9 czerwca 2016

Motocyklowa gra wyścigowa autorstwa doświadczonego, włoskiego studia Milestone, będąca spin-offową odsłoną serii RIDE, przygotowaną dla uczczenia 90 rocznicy powstania firmy Ducati. Pod względem mechaniki tytuł w niczym nie odbiega od cyklu macierzystego, oferując mocno symulacyjny model jazdy, w którym najmniejszy błąd oznaczać może oznaczać koniec marzeń o dobrej pozycji na mecie.

Redout
Redout

Wyścigi 29 sierpnia 2017

Futurystyczna gra wyścigowa stworzona przez niezależne studio 34BigThings. Akcja rozgrywa się w 2560 roku, kiedy to ludzie, po wyczerpaniu naturalnych surowców występujących na Ziemi, przenieśli się na inne zdatne do życia ciała niebieskie. Błękitny glob stał się miejscem rozmaitych widowisk, na czele z Solar Redout Racing League, w którym bierze udział gracz.

Monster Jam: Crush It!
Monster Jam: Crush It!

Wyścigi 25 października 2016

Zręcznościowa gra o wyścigach monster trucków. Rozgrywka w Monster Jam: Crush It! opiera się na zasadach znanych z poprzednich wydań serii. Otrzymujemy możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w kilku wariantach zabawy: wyścigu, w którym celem jest jazda po specjalnie przygotowanych torach, przetrwaniu oraz trybie wyczynowym. Monster Jam: Crush It! oferuje możliwość zabawy zarówno na licencjonowanych arenach Monster Jam, jak i całym szeregu fikcyjnych torów terenowych.

Super Toy Cars
Super Toy Cars

Wyścigi 5 stycznia 2016

Zręcznościowe wyścigi zabawkowych samochodów, nawiązujące do tak kultowych gier, jak Re-Volt, Stunt GP czy seria Micro Machines. W grze ścigamy się na kilkunastu zakręconych torach, ulokowanych w czterech, typowo zabawkowych sceneriach. Rozgrywkę urozmaicają rozsiane po trasie bonusy oraz montowane w samochodach ulepszenia. Gra oferuje także tryb wieloosobowy, pozwalający na zabawę lokalną (4 osoby) lub w sieci (8 osób).

Drive!Drive!Drive!
Drive!Drive!Drive!

Wyścigi 13 grudnia 2016

Opracowana przez studio Different Cloth nietypowa gra wyścigowa. W Drive!Drive!Drive! bierzemy udział w kilku rozgrywających się równocześnie wyścigach równoległych, z których każdy toczy się na innym torze i z udziałem innych kierowców. My otrzymujemy zaś możliwość swobodnego przełączania się pomiędzy wyścigami w dowolnie wybranym momencie. Kiedy kierujemy jednym z samochodów, kontrolę nad pozostałymi przejmują wirtualni kierowcy, sterowani przez sztuczną inteligencję.

Jet Car Stunts
Jet Car Stunts

Wyścigi 18 sierpnia 2015

Zręcznościowa gra wyścigowa, w której poruszamy się futurystycznymi pojazdami, jeżdżącymi po trasach zawieszonych w powietrzu i pełnych rozmaitych przeszkód. Głównym celem zabawy jest dojechanie do mety, co nie jest wcale takie łatwe, jak może się wydawać. Tytuł jest konwersją kultowej produkcji znanej z urządzeń mobilnych.

Switch Galaxy Ultra
Switch Galaxy Ultra

Wyścigi 29 lipca 2014

Ulepszona i podrasowana kontynuacja futurystycznej gry wyścigowej z PlayStation Mobile. Ponownie siadamy za sterami nowoczesnego statku, zaprojektowanego w celu zbierania bezcennego surowca Tantalum, którego specyficzne właściwości pozwalają na pozyskiwanie go jedynie przy zawrotnych prędkościach.

Tiny Trax
Tiny Trax

Wyścigi 25 lipca 2017

Gra wyścigowa od twórców Velocity i Coconut Dodge, przygotowana z myślą o zestawie do rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR. W Tiny Trax kierujemy zabawkowymi samochodzikami i ścigamy się na kilkunastu fikuśnych torach umieszczonych w takich miejscach, jak np. dżungla czy stacja kosmiczna. Trasy te najeżone są przeszkodami, skoczniami i innymi atrakcjami. Małe autka nie są ograniczane przez prawa fizyki, gdyż mogą jechać w górę nawet po pionowych ścianach.

RGX: Showdown
RGX: Showdown

Wyścigi 18 września 2018

Skupiona na trybie wieloosobowym, intensywna gra wyścigowa, w której łapiemy za stery niezwykle szybkich, futurystycznych pojazdów. Produkcja została opracowana przez doświadczonych deweloperów i wydana przez firmę Telltale – znaną dotychczas głównie z tworzenia gier przygodowych.

DCL: The Game
DCL: The Game

Wyścigi 18 lutego 2020

Gra sportowa poświęcona wyścigom dronów, oparta na licencji Drone Champions League. Będące dziełem zespołu Climax Studios DCL: The Game opracowano przede wszystkim z myślą o multiplayerowej rywalizacji.

Monster Energy Supercross: The Official Videogame 3
Monster Energy Supercross: The Official Videogame 3

Wyścigi 4 lutego 2020

Trzecia część serii gier wyścigowych poświęconych tytułowemu supercrossowi. W Monster Energy Supercross: The Official Videogame 3 znajdziemy prawdziwych zawodników, zespoły i motocykle, a także trasy z sezonu 2019. Oprócz trybu kariery tytuł posiada rozbudowany tryb multiplayer z dedykowanymi serwerami.