Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

9. piłka nożna

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 9. Najpopularniejsze gry o tematyce piłka nożna.

PC
PC Windows209 WWW8
PlayStation
Sony PlayStation 53 Sony PlayStation 424 Sony PlayStation 333 Sony PlayStation 248 Sony PlayStation 111 PlayStation Portable30 PlayStation Vita6
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S4 Microsoft XBOX ONE23 Microsoft Xbox 36042 Microsoft Xbox19
Mobile
Android39 Apple iOS40 Windows Phone6
Nintendo
Nintendo Switch15 Nintendo Wii21 Nintendo DS17 Nintendo Wii U1 Nintendo 3DS12 Game Boy Advance8 Nintendo GameCube14
WIĘCEJ
MNIEJ

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

piłka nożna
New Star Soccer
New Star Soccer

Sportowe 13 marca 2012

New Star Soccer to dostępna na urządzeniach mobilnych gra piłkarska autorstwa zespołu New Star Games. Produkcja pozwala pokierować karierą pojedynczego piłkarza. Podczas meczów gracze muszą radzić sobie z wyzwaniami zręcznościowymi, a pomiędzy spotkaniami dbać o treningi, zakup sprzętu, kontakty z mediami oraz życie osobiste sportowca.

ANDiOSWP

Real Football 2008
Real Football 2008

Sportowe 12 października 2007

Gra sportowa, podejmująca tematykę piłki nożnej. Możemy bawić się w pojedynkę lub zaprosić do gry trzy inne osoby. Na uwagę zasługuje wykorzystanie ekranu dotykowego i mikrofonu konsoli Nintendo DS.

NDS

LiberoGrande
LiberoGrande

Sportowe 26 listopada 1998

Zręcznościowa gra piłkarska, która zadebiutowała na automatach w 1997 roku. LiberoGrande w nietypowy sposób podchodzi do prezentacji dyscypliny, oddając pod kontrolę gracza podczas meczów tylko jednego zawodnika.

PS1

FIFA Soccer: Prime Stars
FIFA Soccer: Prime Stars

Sportowe prace wstrzymane

Opracowany z myślą o urządzeniach mobilnych piłkarski menadżer z elementami RPG, stanowiący poboczną odsłonę popularnej serii FIFA firmy Electronic Arts. Gra FIFA Soccer: Prime Stars to w gruncie rzeczy dość typowa gra menadżerska, której mechanika została jednak mocno uproszczona, a cała zabawa sprowadza się głównie do gromadzenia i rozwijania zawodników.

ANDiOS

Big Beach Sports
Big Beach Sports

Sportowe 1 sierpnia 2008

Gra o tematyce sportowej, oferująca takie dyscypliny jak futbol amerykański, krykiet czy piłka nożna. Cechą wspólną wszystkich zabaw jest to, że są one rozgrywane na plaży.

Wii

Backyard Soccer
Backyard Soccer

Sportowe 26 września 1998

Gra sportowa poświęcona piłce nożnej. W trakcie zabawy gracze przejmują kontrolę nad drużyną dzieciaków z sąsiedztwa, marzących o piłkarskiej karierze. Całość utrzymano w przyjemnej dla oka, kreskówkowej stylistyce. Pomimo bajkowej otoczki i obecności power-upów, zasady jakimi rządzą się zmagania, nie odbiegają od tych, które znamy z prawdziwych stadionów.

PCPS1

Actua Soccer 3
Actua Soccer 3

Sportowe 1 grudnia 1998

Actua Soccer 3 to trzecia odsłona cyklu piłkarskich symulacji, stworzonego przez brytyjskie studio deweloperskie Gremlin Interactive. Gracze mają okazję pokierować poczynaniami 10 tys. piłkarzy z 450 klubów futbolowych grających w 25 ligach krajowych. Twórcy gry zadbali o jeszcze większy realizm wprowadzając m.in. zmienne warunki pogodowe oraz możliwość własnoręcznego korygowania taktyki na wirtualnych boiskach.

PCPS1

Football Liga Polska 2010
Football Liga Polska 2010

Sportowe prace wstrzymane

Przejmujemy kontrolę nad drużyną piłkarską jednej z dwunastu różnych lig, w tym polskiej ekstraklasy lub pierwszej ligi. Zarządzamy zespołem, zatrudniamy nowych zawodników i obmyślamy dobrą taktykę na kolejne mecze.

PC

Real Soccer 2009
Real Soccer 2009

Sportowe 4 listopada 2008

Real Football 2009 to gra sportowa, skierowana do wszystkich miłośników piłki nożnej. Należy ona do popularnej serii, która najlepiej znana jest posiadaczom telefonów komórkowych.

NDS

UEFA Champions League 2004-2005
UEFA Champions League 2004-2005

Sportowe 4 lutego 2005

UEFA Champions League 2004-2005 to skierowana do fanów piłki nożnej gra sportowa, za której powstanie odpowiada zespół deweloperski EA Canada. Gracze mają okazję wcielić się w piłkarzy 239 drużyn biorących udział w prestiżowych rozgrywkach UEFA. Rozgrywka bazuje na rozwiązaniach z wcześniejszych odsłon serii, które wzbogacone zostały m.in. o kilka nowych wyzwań i trybów zabawy.

PCPS2XBOXGCN

Zidane Football Generation 2002
Zidane Football Generation 2002

Sportowe 7 czerwca 2002

Zinedine Football Generation to symulacja piłki nożnej z udziałem najsłynniejszych gwiazd światowego futbolu na czele z tytułowym Zinedine Zidanem.

PC

Football Deluxe
Football Deluxe

Sportowe 25 marca 2005

Manager piłkarski, stworzony przez argentyńskiego developera Evoluxion, wspólnie z firmą wydawniczą Strategy First Inc. W tytule tym macie okazję wcielić się w rolę managera oraz zawodowego trenera i wziąć odpowiedzialność za budowanie drużyny.

PC

Football Manager Classic 2015
Football Manager Classic 2015

Sportowe 9 kwietnia 2015

Mobilny menedżer sportowy dostępny w modelu premium. Football Manager Classic 2015 pozwala nam objąć kontrolę nad wybranym klubem piłkarskim. Naszym zadaniem jest dbać o treningi zawodników, zarządzać taktyką podczas meczów, zajmować się transferami oraz odpowiednio bilansować budżet drużyny. Konieczne jest także utrzymywanie właściwych kontaktów z mediami. Wersja Classic oferuje szybszą i lekko uproszczoną rozgrywkę w porównaniu ze standardowym, wydanym na PC Football Manager 2015.

ANDiOS

Football Manager Live
Football Manager Live

Sportowe 9 stycznia 2009

Football Manager Live to przygotowana z myślą o rozgrywce sieciowej piłkarska gra menedżerska, w której gracze mogą spróbować swoich sił wcielając się w role menedżerów klubów piłkarskich. Deweloperzy ze studia Sports Interactive zadbali o mnogość wyzwań związanych z prowadzeniem drużyny, ustalaniem składów i taktyki przedmeczowej, ale również zarządzaniem obiektami sportowymi. Wyniki osiągane przez graczy można porównywać w internetowych rankingach.

PC

Cristiano Ronaldo Freestyle
Cristiano Ronaldo Freestyle

Sportowe 24 sierpnia 2012

Gra sportowo-muzyczna z jednym z najpopularniejszych piłkarzy na świecie w roli głównej. Wcielamy się w Cristiano Ronaldo i próbujemy podbijać piłkę w powietrzu w rytm muzyki. Naciskając w odpowiednim momencie klawisze wykonujemy triki i staramy się zdobyć jak najwięcej punktów, aby odblokować dodatkowe stroje czy fryzury zawodnika.

PC

Premier Manager 2012
Premier Manager 2012

Sportowe 9 listopada 2011

Premier Manager 2012 pozwala wcielić się w menadżera wybranej drużyny piłkarskiej, wchodzącej w skład jednej z największych lig europejskich. W przeciwieństwie do konkurencyjnych tytułów, produkcja studia Urbanscan Limited nie skupia się na licznych statystykach, tylko na prostocie obsługi.

PCPS3

MicroProse Soccer
MicroProse Soccer

Sportowe 30 marca 1989

Piłka nożna, której akcja przedstawiana jest z perspektywy lotu ptaka. Niezwykle grywalny i rozbudowany program jak na swoje czasy.

PC

Premier Manager 09
Premier Manager 09

Sportowe 15 sierpnia 2008

Premier Manager 09 jest kolejną, czternastą odsłoną serii piłkarskich menadżerów. Produkcją gry, podobnie zresztą jak poprzednio, zajęła się firma Zoo Digital Publishing.

PCPS2

Premier Manager 2006-2007
Premier Manager 2006-2007

Sportowe 18 sierpnia 2006

Premier Manager 2006-2007 to dwunasta odsłona serii popularnych menadżerów piłkarskich, tworzonych od 1992 r. Za produkcję gry odpowiada studio Zoo Digital Publishing, mające na celu wykreowanie poważnej konkurencji dla Football Managera 2007.

PCPS2

Supraball
Supraball

Sportowe 8 lutego 2019

Nietypowa futurystyczna gra piłkarska, w której każdy z graczy kontroluje wyłącznie jednego zawodnika, oglądając zmagania w widoku FPP, i musi współpracować z resztą pięcioosobowej drużyny. Produkcja, opracowana przez niezależne studio Supra Games, jest przeznaczona głównie do multiplayerowej zabawy.

PC

European Super League
European Super League

Sportowe 27 maja 2001

Gra traktująca o najpopularniejszej dyscyplinie sportowej starego kontynentu, tzn. piłce nożnej, w której mamy możliwość uczestniczenia w zmaganiach szesnastu najlepszych europejskich drużyn ligowych w prestiżowej Lidze Mistrzów.

PC

Club Manager
Club Manager

Sportowe 1 października 2003

Club Manager 2003/04 to seria aż osiemnastu menadżerów piłkarskich. Autorzy gry skupili się na lidze angielskiej. Każdy wydawany osobno tytuł pozwala na grę wyłącznie jednym z zespołów startujących w Premier League. Zadaniem gracza jest poprowadzenie wybranego teamu do końcowego zwycięstwa.

PC

Kick'n'Rush Soccer 2006
Kick'n'Rush Soccer 2006

Sportowe 27 lutego 2006

Kick’n’Rush Soccer 2006 jest kolejną grą sportową traktującą o piłce nożnej, starającą się uszczknąć nieco popularności seriom FIFA oraz Pro Evolution Soccer.

PC

Euro Club Manager 03/04
Euro Club Manager 03/04

Sportowe 14 listopada 2003

Manager piłkarski, w którym możemy zostać właścicielem jednego z klubów pochodzących z dwunastu krajów europejskich, takich jak Anglia, Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy i Holandia.

PC