Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Pilkarskie Mistrzostwa Swiata 2002: Japonia-Korea (PC)

Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2002: Japonia-Korea PC

Pilkarskie Mistrzostwa Swiata 2002: Japonia-Korea

Symulacja piłkarska o charakterze zręcznościowym umożliwia rozegranie praktycznie każdego rodzaju meczu oraz uczestniczenia w wielu międzynarodowych imprezach łącznie z Mistrzostwami Świata 2002.

Sportowe | piłka nożna

PC Windows
Okładka Pilkarskie Mistrzostwa Swiata 2002: Japonia-Korea (PC)

producent: Ascaron Software

wydawca PL: CD Projekt S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

22maja2002

22maja2002

pudełko PL

Piłkarskie Mistrzostwa Świata to wielkie wydarzenie sportowe dla kibiców piłki nożnej na całym świecie, które przyniosło wiele piłkarskich tytułów. Jednym z nich jest gra o charakterze zręcznościowym Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2002: Japonia/Korea, będąca dość uniwersalną symulacją rozgrywek piłkarskich. Umożliwia rozegranie praktycznie każdego rodzaju meczu oraz uczestniczenia w wielu międzynarodowych imprezach. Mamy więc możliwość rozgrywania meczy towarzyskich, rozgrywek ligowych, pucharowych, Mistrzostw Europy, Pucharu UEFA, a także całego cyklu Mistrzostw Świata.

Gracz ma możliwość prowadzenia jednej z 500 drużyn klubowych, pochodzących z 50 krajów. Dobra postawa w krajowej lidze umożliwia awans do europejskich pucharów. Gracz sam decyduje czy będzie uczestniczył w grze jako aktywny piłkarz czy tylko jako obserwator. Wbudowany menadżer piłkarski pozwala na kupowanie i transfer zawodników oraz zarządzanie planem treningów. Natomiast edytor pozwala na modyfikację istniejących zespołów (loga, zawodnicy, nazwy itd.). Gra wyróżnia się zaawansowanymi opcjami ustawień początkowych meczu oraz czytelną grafiką 3D i łatwością obsługi. Istnieje możliwość zmiany każdego parametru rozgrywki - od pogody, przez porę dnia po nawierzchnię boiska.

Gra Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2002: Japonia/Korea ukazała się w serii „eXtra Gra 100% sportu” w numerze 1/2002.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 2  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8 / 10 na podstawie 581 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 19,90 PLN

Gry podobne do Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2002: Japonia-Korea

Wymagania wiekowe Pilkarskie Mistrzostwa Swiata 2002: Japonia-Korea

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2002: Japonia-Korea

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 350MHz
  • 128MB RAM
  • akcelerator 3D
Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2002: Korea-Japonia już jest

wiadomość31 maja 2002

Już dziś do kiosków w całym kraju trafiła dynamiczna gra sportowa „Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2002: Korea-Japonia”. Gra pozwala na rozegranie Mistrzostw Świata oraz każdego innego rodzaju turnieju piłkarskiego. Zapoczątkowała ona nową serię wydawniczą "eXtra Gra 100% Sportu", w której będą ukazywać się tanie (19,99 zł) i dobre gry sportowe.

eXtra Gra 100% Sportu: Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2002: Korea-Japonia już jutro

wiadomość30 maja 2002

Jutro do kiosków w całym kraju trafi rekordowy w historii CD Projektu nakład gry sportowej Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2002: Korea-Japonia - 200 tysięcy sztuk. PMŚ 2002 ukaże się w serii eXtra Gra 100% Sportu w atrakcyjnej cenie 19,99 zł.

Nadciąga "plaga" gier piłkarskich

wiadomość13 maja 2002

Na polskim rynku zapowiada się prawdziwy wysyp gier piłkarskich, spowodowany udanymi eliminacjami polskiej reprezentacji do finałów Mistrzostw Świata 2002 w Japonii i Korei. Co najważniejsze kilka tytułów wydanych zostanie w formie zeszytowej lub dołączonych na płytce do znanych magazynów komputerowych, a co za tym idzie ich cena będzie przystępna praktycznie dla każdego. IM Group wypuścił FIFA Wordl Cup 2002, w serii „Dobra Gra” ukazała się Era Futbolu, o czym pisaliśmy kilka dni temu, a już wkrótce można spodziewać się trzech kolejnych „soccerów”: Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2002: Japonia-Korea, Total Soccer 2000 oraz Viva Football. Można by parafrazować przysłowie „gdzie gier sześć tam nie ma co jeść”, lecz w tym przypadku „od nadmiaru głowa nie boli”.