Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Polska Goola! (PC)
OkładkaPolska Goola! (PC)

Polska Goola! PC

Gra sportowa traktująca o piłce nożnej. Wszyscy fani tej dyscypliny sportu przeniosą się tu na najlepsze boiska piłkarskie Korei i Japonii, gdzie w turnieju World Cup 2002 będą mogli zmagać się najlepszymi narodowymi drużynami świata.

Sportowe | piłka nożna

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Polska Goola! Premiera PC

5grudnia2001

pudełko PL

5grudnia2001

producent: Trecision wydawca: Trecision wydawca PL: Manta Multimedia

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gra sportowa traktująca o piłce nożnej, stworzona przez włoskie studio Trecision. Wszyscy fani tej dyscypliny sportu znajdą w niej 40 narodowych drużyn, które zakwalifikowały się do turnieju finałowego World Cup 2002 w Korei i Japonii oraz osiem kolejnych, którym „niewiele zabrakło”. Daje to łączenie 880 najlepszych zawodników z całego świata. Gra posiada dobrej jakości trójwymiarową grafikę, intuicyjny i łatwy do opanowania system sterowania umożliwiający wykonywanie wielu różnorodnych sztuczek technicznych, jak chociażby podania piętą, „klepka”, „szczupak” i oczywiście „przewrotka”. Oprócz tego zastosowano elastyczną strukturę AI komputerowych przeciwników, dzięki czemu gracze natrafią na ich ciężki opór i będą musieli naprawdę się namęczyć by pokonać oponentów.

Polska Goola! pozwala też pobawić się w trenera piłkarskiego, zmieniając skład czy ustawienie wyjściowej jedenastki, ustalając strategię ataku i zarządzając formacjami obronnymi. Ponadto oferuje cztery różne tryby rozgrywki: pojedynczy mecz, ligę, turniej i konkurs rzutów karnych, a jej szczególnym atutem jest głos komentatora podkładany przez Mateusza Borka - najlepszego obecnie polskiego komentatora piłkarskiego. Całości dobrze dopełniają opcje oglądania meczu i powtórek z kilku kamer, liczne statystyki i tabele wyników, zestaw unikalnych cech i umiejętności opisujących poszczególnych graczy oraz możliwość gry nawet do ośmiu graczy na jednym komputerze.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 8  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 6,1 / 10 na podstawie 198 głosów czytelników.

Polska Goola! cena w dniu premiery: 79,90 PLN

Wymagania wiekowe Polska Goola!: Odpowiednia dla każdego wieku.

Polska Goola! Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 400MHz
  • 128MB RAM
  • akcelerator 3D