Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Zidane Football Generation 2002 (PC)

Zidane Football Generation 2002 PC

Zinedine Football Generation to symulacja piłki nożnej z udziałem najsłynniejszych gwiazd światowego futbolu na czele z tytułowym Zinedine Zidanem.

Sportowe | piłka nożna

PC Windows
Okładka Zidane Football Generation 2002 (PC)

producent: Trecision

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

7czerwca2002

Zinedine Football Generation to kolejna futbolowa produkcja włoskiego zespołu Trecision, doskonale znanego w Polsce z tytułów Polska Goola oraz The Watchmaker (Zegramistrz). W porównaniu z poprzednimi symulacjami piłki nożnej w ZFG widać wyraźny postęp zarówno jeżeli chodzi o grafikę jak i samą rozgrywkę. Do wyboru mamy kilka trybów gry, w tym uczestnictwo w finałach Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2002 rozgrywanych w Japonii i Korei.

W grze zobaczymy najsłynniejsze gwiazdy światowego futbolu na czele z tytułowym Zinedine Zidanem (reprezentant Francji, były zawodnik Juventusu Turyn, który pod koniec zeszłego roku został kupiony przez Real Madryt za rekordową sumę 70 mln dolarów). Ścieżka muzyczna towarzysząca rozgrywce skomponowana została przez Nicola Tomljanovicha, artystę pracującego w branży już od wielu lat (na koncie m.in. podkład muzyczny do Superbike World Championship).

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 7,8 / 10 na podstawie 161 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Zidane Football Generation 2002

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Zinedine Footbal Generation - następca Polska Goola?

wiadomość16 stycznia 2002

Włoska firma Trecision przysłała nam pierwszy pakiet screenów ze swojej najnowszej produkcji Zinedine Football Generation. Trecision jest już doskonale znana w Polsce dzięki głośnym tytułom – Polska Goola i Zegarmistrz, wydanych przez Manta Multimedia.