Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Pro Soccer Cup 2002 (PC)
OkładkaPro Soccer Cup 2002 (PC)

Era Futbolu 2002 PC

Pro Soccer Cup 2002

Era Futbolu 2002 to zręcznościowa symulacja piłki nożnej stworzona specjalnie na potrzeby polskich graczy z okazji Mistrzostw Świata w Japonii i Korei.

Sportowe | piłka nożna

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Era Futbolu 2002 Premiera PC

9maja2002

pudełko PL

9maja2002

producent: Enigma Software wydawca: Enigma Software wydawca PL: Axel Springer Polska

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Era Futbolu 2002 to zręcznościowa symulacja piłki nożnej stworzona specjalnie na potrzeby polskich graczy z okazji Mistrzostw Świata w Japonii i Korei. Gracz może prowadzić jedną z 32 reprezentacji biorących udział w turnieju finałowym tegorocznego Mundialu, wśród których tym razem nie zabrakło polskiej drużyny narodowej. Gra została wydana na licencji Polskiego Związku Piłki Nożnej, dzięki czemu polska reprezentacja występuje w niej w aktualnym i oryginalnym składzie.

Podobnie jak w najnowszych tego typu produkcjach uznanych światowych firm, również Era Futbolu 2002 oparta jest na nowoczesnym trójwymiarowym środowisku gry, umożliwiając dynamiczną zmianę ustawienia kamer z ośmiu ujęć. Twórcy zadbali również o wierne odzwierciedlenie warunków panujących na murawie w trakcie rozgrywki oraz zachowanie atmosfery piłkarskiego święta. Mecze prowadzone są nie tylko na realistycznie przedstawionych stadionach, ale także w zmiennych warunkach atmosferycznych i o różnych porach dnia. Polskiej reprezentacji przyjdzie więc grać zarówno na spalonej słońcem murawie, gdy przy bezchmurnym niebie na piłkarzy leje się bezlitosny żar, jak i w strugach ulewnego deszczu, kiedy nasiąknięte wodą i śliskie boisko zmusza piłkarzy do precyzyjnych podań i uwagi w prowadzeniu piłki. Z kolei mecze wieczorne rozgrywane są przy sztucznym oświetleniu, co uatrakcyjnia widowiskowość każdego spotkania. Era Futbolu 2002 pozwala na rozgrywkę dla dwóch osób na jednym komputerze oraz w sieci lokalnej.

Gra ukazała się w polskiej wersji językowej w serii „Dobra GRA”, kontynuując znakomitą passę rozpoczętą tytułami Skoki Narciarskie 2001: Polski zwycięzca oraz Skoki Narciarskie 2002: Polskie Złoto.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 2  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 6,6 / 10 na podstawie 845 głosów czytelników.

Era Futbolu 2002 cena w dniu premiery: 19,90 PLN

Wymagania wiekowe Era Futbolu 2002: Odpowiednia dla każdego wieku.

Era Futbolu 2002 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 300MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D