Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

11. piłka nożna

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 11. Najpopularniejsze gry o tematyce piłka nożna.

PC
PC Windows209 WWW8
PlayStation
Sony PlayStation 53 Sony PlayStation 424 Sony PlayStation 333 Sony PlayStation 248 Sony PlayStation 111 PlayStation Portable30 PlayStation Vita6
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S4 Microsoft XBOX ONE23 Microsoft Xbox 36042 Microsoft Xbox19
Mobile
Android39 Apple iOS40 Windows Phone6
Nintendo
Nintendo Switch15 Nintendo Wii21 Nintendo DS17 Nintendo Wii U1 Nintendo 3DS12 Game Boy Advance8 Nintendo GameCube14
WIĘCEJ
MNIEJ

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

piłka nożna
FIFA Soccer Manager
FIFA Soccer Manager

Sportowe 16 sierpnia 1997

Pierwszy manager piłkarski stworzony przez EA Sports, pododdział Electronic Arts zajmujący się tworzeniem gier o tematyce sportowej.

PC

The F.A. Premier League Stars 2001
The F.A. Premier League Stars 2001

Sportowe 4 września 2000

Masz okazję sprawdzić swe siły w najtrudniejszej i jednej z najciekawszych lig piłki nożnej, angielskiej Premier League w sezonie 2000/2001.

PC

Football Liga Polska 2010
Football Liga Polska 2010

Sportowe prace wstrzymane

Przejmujemy kontrolę nad drużyną piłkarską jednej z dwunastu różnych lig, w tym polskiej ekstraklasy lub pierwszej ligi. Zarządzamy zespołem, zatrudniamy nowych zawodników i obmyślamy dobrą taktykę na kolejne mecze.

PC

Lewandowski: Euro Star 2016
Lewandowski: Euro Star 2016

Zręcznościowe 31 maja 2016

Mobilna zręcznościówka piłkarska, której bohaterem uczyniono lidera naszej narodowej reprezentacji, Roberta Lewandowskiego. Za powstanie gry odpowiada rodzime studio Fuero Games, znane dotąd głównie za sprawą The Witcher: Battle Arena. Lewandowski: Euro Star 2016 nie próbuje symulować całych meczów - rozgrywka polega tylko na podbijaniu piłki w taki sposób, aby ta utrzymała się w powietrzu i nie dotknęła powierzchni boiska.

ANDiOS

Director of Football
Director of Football

Sportowe 30 września 2001

To strategiczna gra managerska, w której otrzymujemy możliwość prowadzenia jednego z 400 europejskich klubów. Do naszych zadań należy zarządzanie klubem, wykonywanie szkoleń, transferów, a także opracowywanie taktyk dla zawodników. Gra posiada tryb zabawy dla wielu graczy.

PC

Sky Sports Football Manager
Sky Sports Football Manager

Sportowe 11 listopada 2001

Realistyczny manager piłkarski stworzony z myślą o rozgrywce sieciowej. Pozwala graczom na objęcie pieczy nad swymi ulubionymi angielskimi drużynami piłkarskimi i zajęcie się wszystkimi aspektami ich działalności.

PC

Real Football 2017
Real Football 2017

Sportowe 1 stycznia 2017

Następna część serii piłkarskich gier sportowych, nad którą pieczę sprawuje francuskie studio Gameloft. Schemat rozgrywki oparto na założeniach wypracowanych przez cykle FIFA i Pro Evolution Soccer, zatem zabawa sprowadza się do rozgrywania kolejnych meczów i zarządzania prowadzoną do boju drużyną. Stawiane przed nami zadania obejmują przeprowadzanie transferów, rozwijanie umiejętności poszczególnych piłkarzy oraz leczenie odniesionych przez nich kontuzji.

AND

World Tour Soccer
World Tour Soccer

Sportowe 14 marca 2005

World Tour Soccer to, jak już wskazuje sam tytuł, pozycja sportowa, biorąca na prześwietlenie bodajże najpopularniejszy rodzaj sportu – piłkę nożną. Zdobywane przez kilka lat doświadczenie pomogło twórcom stworzyć rozbudowaną grę piłkarską.

PSP

Premier Manager 2005-2006
Premier Manager 2005-2006

Sportowe 12 sierpnia 2005

Premier Manager 2005-2006 to kolejna część managera piłkarskiego, za którego produkcję oraz wydanie odpowiada studio Zoo Digital. Tytuł ten daje możliwość sprawowania całkowitej kontroli nad wybraną przez siebie drużyną piłkarską.

PCPS2GBA

City Soccer Challenge
City Soccer Challenge

Sportowe 22 września 2006

City Soccer Challenge to gra sportowa traktująca o piłce nożnej w zręcznościowym wydaniu, opracowana przez Metro3D – developera specjalizującego się w tworzeniu niskobudżetowych produkcji. Nie ma tu mowy o realizmie a zasady rządzące najpopularniejszym ze sportów zostały potraktowane przez twórców z dużym przymrużeniem oka.

PCPS2

Football Manager Classic 2014
Football Manager Classic 2014

Strategiczne 11 kwietnia 2014

Mobilna wersja uproszczonego trybu rozgrywki ze święcącego triumfy symulatora menedżera piłkarskiego tworzonego przez studio Sports Interactive. Gra pozwala na rozgrywkę cross-play z posiadaczami wersji przeznaczonych na komputery osobiste. Tytuł korzysta z trójwymiarowego silnika graficznego.

PSV

Club Football
Club Football

Sportowe 19 października 2003

Club Football to siedemnaście oddzielnie wydanych symulacji piłkarskich. Każda z nich koncentruje się wokół jednego z popularnych europejskich klubów. Miłośnicy tego sportu znajdą tu zespoły angielskie, niemieckie, włoskie czy hiszpańskie.

PC

PES Card Collection
PES Card Collection

Sportowe 29 października 2017

Mobilny reprezentant cyklu piłkarskiego Pro Evolution Soccer, stanowiący mocno rozrywkowe połączenie menedżera piłkarskiego i gry karcianej. Tytuł kładzie nacisk na rywalizację przez sieć.

ANDiOS

Kicker Manager 2004
Kicker Manager 2004

Sportowe 11 lipca 2004

Kicker Manager 2004 to manager piłkarski stworzony przez zespół developerski ProLine Software i wydany przez niemiecką firmę Deep Silver.

PC

Puma Street Soccer
Puma Street Soccer

Sportowe 1 marca 1999

Gra sportowa firmowana przez znanego producenta wyposażenia sportowego z Niemiec. Tytuł pragnie wypełnić lukę wynikającą z braku trybu rozgrywki w piłkę halową w grach z serii FIFA. Autorzy przygotowali trzy typy rozgrywki: mecz towarzyski, mistrzostwa świata firmy Puma i seria meczów ligowych.

PC

Football Manager Handheld 2015
Football Manager Handheld 2015

Sportowe 19 listopada 2014

Football Manager Handheld 2015 to menadżer sportowy, w którym wcielamy się w profesjonalistę zarządzającego klubem piłkarskim. Do naszych zadań należy werbowanie zawodników, tworzenie planów treningowych, gospodarowanie budżetem oraz opracowywanie taktyk na mecze.

ANDiOS

Premier Manager 2003-2004
Premier Manager 2003-2004

Sportowe 18 grudnia 2003

„Premier Manager 2003/2004” należy do gatunku managerów piłkarskich, gdzie prym wiodą wszelkie statystyki i tabelki, a nie – jak w większości innych gier, ładna i widowiskowa oprawa wizualna.

PC

All Star 5-A-Side Football
All Star 5-A-Side Football

Sportowe 28 maja 2010

Piłka nożna z przymrużeniem oka. Zakładasz pięcioosobowy zespół i walczysz o miano najlepszego. Także w trybie multiplayer - w tym przez internet.

NDS

Korner 5
Korner 5

Sportowe 16 lutego 2015

Przeznaczona do wieloosobowej zabawy w sieci gra sportowa brytyjskiego studia PlayDat, którą można by określić mianem "piłkarskiego MOBA". Zabawa polega tu bowiem na rywalizacji dwóch 5-osobowych drużyn, w których każdy z zawodników reprezentowany jest przez żywego gracza. Przystępując do gry tworzymy własnego piłkarza, a następnie dbamy o rozwój jego indywidualnych umiejętności, uczestnicząc w treningach pomiędzy kolejnymi spotkaniami.

PC

Championship Manager Rivals
Championship Manager Rivals

Sportowe 2 czerwca 2011

Manager piłkarski dostępny w popularnym serwisie społecznościowym. W produkcji przejmujemy kontrolę nad wybranym klubem i zajmujemy się jego dalszym rozwojem. W roli szefa drużyny podejmujemy zarówno decyzje finansowe, jak i czysto sportowe. Przeglądarkowa wersja gry została wzbogacona o aspekty społecznościowe i wyjątkowo prosty interfejs.

WWW

LiberoGrande
LiberoGrande

Sportowe 26 listopada 1998

Zręcznościowa gra piłkarska, która zadebiutowała na automatach w 1997 roku. LiberoGrande w nietypowy sposób podchodzi do prezentacji dyscypliny, oddając pod kontrolę gracza podczas meczów tylko jednego zawodnika.

PS1

Real Football 2008
Real Football 2008

Sportowe 12 października 2007

Gra sportowa, podejmująca tematykę piłki nożnej. Możemy bawić się w pojedynkę lub zaprosić do gry trzy inne osoby. Na uwagę zasługuje wykorzystanie ekranu dotykowego i mikrofonu konsoli Nintendo DS.

NDS

Football Manager Mobile 2019
Football Manager Mobile 2019

Sportowe 2 listopada 2018

Football Manager 2019 Mobile to specjalna wersja gry Football Manager 2019 stworzona przez studio Sports Interactive, przeznaczona wyłącznie na smartfony i tablety. Rozgrywka przebiega tu znacznie szybciej niż w pecetowym oryginale.

ANDiOS

Big League Sports: Summer
Big League Sports: Summer

Sportowe 16 czerwca 2009

Big League Sports: Summer to kontynuacja gry familijno sportowej wydanej przez Activision Blizzard. Tym razem mamy możliwość zmierzenia się z konkurencjami letnimi.

WiiNDS