Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

3. Gry Wyścigi GameCube

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 3. Najpopularniejsze gry z gatunku wyścigi na platformę GameCube.

Wyścigi. Gatunek gier polegających na ściganiu się z rywalami. Zadaniem gracza jest zdobycie pierwszego miejsca lub uzyskanie jak najlepszego czasu okrążenia. Możemy ścigać się różnymi pojazdami (naziemne, wodne, powietrzne), a sama natura rozgrywki też może być zmienna (symulacyjna bądź zręcznościowa).

GCN

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

wyścigi
Burnout 2: Point of Impact
Burnout 2: Point of Impact

Wyścigi 8 kwietnia 2003

Kontynuacja zręcznościowej gry wyścigowej studia Criterion, której największą atrakcję stanowił zaawansowany system zderzeń oraz powodowanych przez nie zniszczeń. Burnout 2: Point of Impact kontynuuje rozwiązania zapoczątkowane w poprzedniczce, koncentrując się na dynamicznych zmaganiach wyścigowych w typowo arcade’owym stylu, urozmaiconych efektownymi i ukazywanymi z różnych ujęć kamery kolizjami.

Hot Wheels: Velocity X
Hot Wheels: Velocity X

Wyścigi 29 listopada 2002

Czy z tematu zabawek, jakimi niewątpliwie są samochodziki z serii Hot Wheels można zrobić dobra grę wyścigową? Jeśli tylko założymy, że będą to wyścigi z przymrużeniem oka, to czemu nie?

Speed Kings
Speed Kings

Wyścigi 28 maja 2003

Zręcznościowe wyścigi motocyklowe. Zasiadamy za sterami jednej z ponad 20 maszyn i ścigamy się na kilkunastu zróżnicowanych torach. Na uwagę zasługuje również bogaty wachlarz trików.

Lamborghini FX
Lamborghini FX

Wyścigi prace wstrzymane

Lamborghini FX to zręcznościowa gra wyścigowa, która powstała dzięki wspólnemu wysiłkowi zespołów developerskich: Titus Interactive (twórcy serii Crazy Cars) oraz Milestone (cykl Screamer).

Monster 4x4: Masters of Metal
Monster 4x4: Masters of Metal

Wyścigi 11 grudnia 2003

Niskobudżetowa ścigałka, w której do wyścigów przystępują tytułowe monster trucki. Gracz może wybierać w wielu różnych typach zawodów, w grze nie zabrakło również prawdziwych maszyn znanych z tego typu imprez.

R: Racing Evolution
R: Racing Evolution

Wyścigi 9 grudnia 2003

R: Racing Evolution jest de facto pokłosiem słynnego cyklu Ridge Racer, przygotowanym także przez utalentowanych pracowników elektroniczno-rozrywkowej korporacji Namco. Mamy więc do czynienia z wyścigami samochodowymi, wymagającymi od wirtualnego kierowcy ponadprzeciętnej zręczności. Omawiane dzieło stanowi również gratkę dla entuzjastów licencjonowanych czterokołowców.

ATV Quad Power Racing 2
ATV Quad Power Racing 2

Wyścigi 22 stycznia 2003

Dynamiczne wyścigi quadów, w których biorą udział mistrzowie tej dyscypliny z całego świata. "ATV: Quad Power Racing 2" oferuje wiele trybów zabawy, zarówno dla pojedynczego gracza, jak i większej grupy zawodników.

Freestyle MetalX
Freestyle MetalX

Wyścigi 12 września 2003

Zwariowana gra motocrossowa, w której oprócz brania udziału w standardowych typach wyścigów można wykonywać efektowne triki, zaliczać dość niecodzienne wyzwania czy też zająć się eksploracją przygotowanych przez producentów plansz.

Midway Arcade Treasures 3
Midway Arcade Treasures 3

Wyścigi 27 września 2005

Midway Arcade Treasures 3 to kolejna, trzecia już kompilacja największych przebojów koncernu Midway, jakie w ciągu kilkunastu lat pojawiły się na automatach coin-op. Dzięki zebraniu „klasyków” w jednym miejscu, producenci zestawu przypominają młodszym użytkownikom komputerów i konsol o wspaniałych niegdyś produkcjach.

NASCAR Thunder 2003
NASCAR Thunder 2003

Wyścigi prace wstrzymane

Jedna z najpopularniejszych symulacji sportów samochodowych, która tym razem wzbogaciła się m.in. o nowe opcje w garażu, realistyczne efekty zniszczeń oraz możliwość rozgrywki wieloosobowej do szesnastu graczy.

Smashing Drive
Smashing Drive

Wyścigi prace wstrzymane

Typowo zręcznościowa ścigałka. Zasiadamy za kierownicą futurystycznie wyglądającej i w pełni opancerzonej taksówki, a następnie wyruszamy na ulice wirtualnego Nowego Jorku.

Big Air Freestyle
Big Air Freestyle

Wyścigi 13 września 2002

Zwariowana zręcznościówka, w której przejmujemy kontrolę nad jedną z kilkunastu maszyn motocrossowych, a następnie bierzemy udział w serii wyścigów lub wyjątkowo efektownych popisów kaskaderskich.

MX Superfly
MX Superfly

Wyścigi 25 czerwca 2002

Kolejna odsłona słynnej serii motocyklowych ścigałek. MX Superfly oferuje wiele zróżnicowanych trybów zabawy, między innymi klasyczne mistrzostwa oraz tryb polegający na wykonywaniu mniej lub bardziej skomplikowanych akrobacji.