Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

System 3

Firma producent wydawca


Wiadomości dotyczące System 3


Remake serii The Last Ninja w planach. W przyszłym roku ruszy zbiórka pieniędzy

Góral, 8 grudnia 2016, 10:50

Studio System 3 poinformowało, że w lutym 2017 roku na Kickstarterze rozpocznie się zbiórka pieniędzy na remake trylogii The Last Ninja. Poszczególne odsłony mają się doczekać ulepszonej grafiki, nowych lokacji, zagadek i nie tylko.

Last Ninja HD - twórcy przeboju z Commodore 64 planują remake
Last Ninja HD - twórcy przeboju z Commodore 64 planują remake

Adrian Werner, 23 września 2015, 09:56

Brytyjskie studio System 3 poinformowało o planach opracowania Last Ninja HD, czyli remake’a klasycznej przygodowej gry akcji, wydanej w 1987 roku na Commodore 64. Środki na ten cel twórcy zamierzają zgromadzić za pomocą Kickstartera.

Wieści ze świata (ArmA III, Warhammer 40,000: Regicide, Constructor HD) 31/7/15
Wieści ze świata (ArmA III, Warhammer 40,000: Regicide, Constructor HD) 31/7/15

luckie, 31 lipca 2015, 13:31

Dziś piszemy m.in. o dodatku do ArmA III, dacie premiery Warhammer 40,000: Regicide oraz odświeżonej wersji gry Constructor. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Nowa gra wyścigowa poświęcona marce Ferrari na PS3 i Wii

Jiker, 29 lipca 2010, 17:33

We wrześniu do sprzedaży wejdzie nowa gra wyścigowa poświęcona marce Ferrari. Ferrari The Race Experience, opracowywane przez firmy System 3 oraz Eutechnyx, zostanie wydane na PlayStation 3 oraz Wii. W pierwszym z podanych przypadków publikacja odbędzie się wyłącznie drogą sieciową (poprzez PlayStation Network).

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (31 marca 2009)

Jiker, 31 marca 2009, 12:20

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: środa w Xbox Live Arcade, zapowiedź nowej gry Kaos Studios, będzie DLC do Ferrari Challenge, Blizzard o następcy Xboxa 360 i inne. Zapraszamy do lektury.

„Duchowy” sequel Ferrari Challenge zapowiedziany
„Duchowy” sequel Ferrari Challenge zapowiedziany

Filip „fsm” Grabski, 15 grudnia 2008, 13:45

System 3, firma która stworzyła wydany podczas tegorocznych wakacji tytuł o ścigających się Ferrari pracuje w pocie czoła nad grą SuperCar Challenge. Jak się domyślacie – tym razem marek samochodów będzie więcej.

Znamy datę premiery Ferrari Challenge Trofeo Pirelli
Znamy datę premiery Ferrari Challenge Trofeo Pirelli

vampire, 11 czerwca 2008, 12:32

Firma System 3 podała wczoraj datę premiery swojej najnowszej samochodówki - Ferrari Challenge Trofeo Pirelli. Na Starym Kontynencie ma się ona ukazać już w lipcu, jednocześnie na PS3, PS2, Wii i DS. Natomiast w Stanach Zjednoczonych do sklepów trafi pod koniec lata.

Posiadacze PS2 również zagrają w Ferrari Challenge
Posiadacze PS2 również zagrają w Ferrari Challenge

Elrond, 25 stycznia 2008, 13:04

Okazuje się, iż gra Ferrari Challenge pierwotnie zapowiadana na konsole PS3, Wii oraz DS, trafi również do rąk posiadaczy PlayStation 2. Informację taką podali przedstawiciele jej wydawcy, System 3.

Nowe szczegóły na temat Ferrari Challenge
Nowe szczegóły na temat Ferrari Challenge

Misiek, 10 września 2007, 14:50

System 3, developer pracujący nad Ferrari Challenge (PS3, Wii, DS), zdradził trochę informacji na temat swojego najnowszego tytułu. Dowiedzieliśmy się co nieco na temat trybów rozgrywki, zmagań online, czy planowanych dodatków do ściągania.

W przeróbkę gry California Games zagrają posiadacze konsol PlayStation 3 i Wii
W przeróbkę gry California Games zagrają posiadacze konsol PlayStation 3 i Wii

Krystian Smoszna, 22 maja 2007, 17:01

Starsi gracze z pewnością pamiętają grę California Games, którą pod koniec lat osiemdziesiątych przygotowało studio Epyx, Inc. Już niedługo produkt ten ponownie trafi do sprzedaży, a to za sprawą dwóch konwersji, aktualnie opracowywanych przez brytyjską firmę System 3. Powrotu do korzeni spodziewać mogą się użytkownicy konsol PlayStation 3 oraz Wii.

Remake Impossible Mission zostanie wydany m.in. w ramach usługi Virtual Console

Jiker, 3 maja 2007, 18:49

Poznaliśmy tytuł pierwszej nowej gry, która trafi do sprzedaży za pośrednictwem usługi Virtual Console. Będzie nią zapowiedziana na początku roku Impossible Mission – remake popularnej pozycji znanej byłym posiadaczom komputera Commodore 64.

Jak będzie wyglądać remake Impossible Mission na platformie Wii?

eLKaeR, 8 stycznia 2007, 06:44

Wiemy już od dłuższego czasu, że dzięki firmie System 3 powróci w przyszłości szereg elektroniczno-rozrywkowych pozycji, uznawanych za klasyczne hity. Dziś chcielibyśmy przedstawić Szanownym Czytelnikom nieco szczegółowych informacji, dotyczących nowej edycji produktu pt. Impossible Mission, znanego m.in. niegdysiejszym posiadaczom Commodore 64.

Specjalny koncert na rozpoczęcie tegorocznej edycji targów Games Convention
Specjalny koncert na rozpoczęcie tegorocznej edycji targów Games Convention

Krystian Smoszna, 28 lutego 2005, 11:26

Zaplanowana na 17 sierpnia 2005 roku kolejna edycja targów Games Convention w Lipsku, rozpocznie się od mocnego uderzenia. Jak informuje niemiecki magazyn GameStar, ceremonię otwarcia imprezy uświetni specjalny koncert, podczas którego orkiestra symfoniczna pod batutą Andy’ego Bricka wykona utwory z klasycznych, jak i nowych gier komputerowych.