Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweWiiX360PS3PSP
Okładka Williams Pinball Classics (Wii)
OkładkaWilliams Pinball Classics (Wii)

Williams Pinball Classics

Williams Pinball Classics to symulacja fliperów firmowana logiem amerykańskiego producenta tych urządzeń. Tytuł wyprodukowany został przez studio System 3 Software. Gracze mają okazję spróbować swoich sił grając na wirtualnych replikach legendarnych stołów pinballowych.

Zręcznościowe | pinball

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Williams Pinball Classics Premiera

5lip2011

X360 PS3 PSP Wii

producent: System 3 wydawca: System 3

Williams Pinball Classics to propozycja studia System 3 Software skierowana do miłośników klasycznych salonów z maszynami do gier. Produkcja korzysta z oficjalnej licencji amerykańskiej firmy Williams Manufacturing Company, będącej światowym liderem w dziedzinie produkcji fliperów.

Gracze mogą zagrać na 10 legendarnych stołach pinballowych, które zostały odwzorowane na podstawie autentycznych urządzeń. Twórcy zadbali o wierność nie tylko w detalach wyglądu, ale także w sposobie działania poszczególnych elementów mechanicznych (m.in. odbijaki, bramki, rampy).

Zasady rozgrywki nie różnią się niczym od zabawy w prawdziwych salonach gier. Zadaniem gracza jest operowanie dwoma lub więcej ruchomymi łopatkami (fliperami) w taki sposób, by tocząca się po blacie stołu kulka nie wpadła do otworu pomiędzy nimi. Aktywowanie rozmaitych elementów otoczenia pozwala zdobywać punkty i premie do wyniku, a w określonych przypadkach wywołuje również specjalne efekty (np. uruchomienie jakiegoś mechanizmu lub pojawienie się dodatkowych kulek).

Williams Pinball Classics wyróżnia się na tle konkurencyjnych produkcji zastosowaniem zaawansowanego systemu fizyki, dzięki któremu zabawa odznacza się wysokim realizmem. Deweloperzy postarali się także o atrakcyjną, trójwymiarową oprawę wizualną swego dzieła oraz dynamiczną pracę kamery, która podąża za ruchem kulki.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Williams Pinball Classics: Odpowiednia dla każdego wieku.

X360
PS3
PSP
Wii