Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweX360PCWiiUPS3PSV3DS
Okładka Marvel Pinball (X360)

Marvel Pinball

Pinball stworzony przez firmę Zen Studios. Jedną z jego głównych atrakcji są komiksowi bohaterowie firmy Marvel. W grze pojawiają się w takie osobistości jak: Spider-Man, Iron Man, Blade i Wolverine.

Zręcznościowe | pinball | komiksy | superbohaterowie | Marvel Comics

Okładka Marvel Pinball (X360)

data premiery gry:

6gru2010

X360 PS3

28cze2012

3DS

13lis2012

PSV

31sty2013

WiiU

10maj2013

PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Marvel Pinball to samodzielny tytuł działający na silniku gry Pinball FX 2, która wcześniej zagościła jedynie na konsoli Xbox 360. Produkt oferuje cztery stoły stylizowane na uniwersum komiksowe Marvela, dlatego pojawiają się w nim takie osobistości jak: Spider-Man, Iron Man, Blade i Wolverine. Ponadto, na każdym stole widnieją w pełni trójwymiarowe i interaktywne postacie drugoplanowe, np. Doctor Octopus i Green Goblin.

Zabawa nie uległa większej zmianie od czasu premiery Pinball FX 2 - ponownie należy umiejętnie poruszać dwoma flipperami, aby ruszająca się cały czas kula nie spadła pomiędzy "łapkami". Dużym atutem produkcji są zróżnicowane stoły, posiadające sporo elementów nabijających punkty, których poznanie wymaga dużo czasu i uwagi. Elementy te, to głównie postacie z komiksów Marvela różnie oddziałujące na zachowanie kuli.

Cel gry nie zmienił się - zabawa polega przede wszystkim na biciu własnych rekordów punktowych lub wyników konkurentów w trybie wieloosobowym. Multiplayer oferuje rozrywkę zarówno przy jednym komputerze, dzięki split-screenowi, jak i za pośrednictwem Internetu.

Pierwszy z trybów dzieli ekran monitora na dwie części, na których znajdują się stoły graczy rywalizujących ze sobą o jak najszybsze zdobycie wyznaczonego progu punktowego. Drugi tryb pozwala na podobny pojedynek, lecz bez dzielonego ekranu i z większą ilością przeciwników. Warto pamiętać o popełnianiu jak najmniejszej liczby błędów, gdyż każda utrata kuli skutkuje karą punktową, co utrudnia zwycięstwo i oddala od wygranej. Marvel Pinball charakteryzuje się także atrakcyjną oprawą graficzną - pełną barw i gry świateł, która sprawia, że wirtualne stoły pinballowe wyglądają ładniej niż ich odpowiedniki w rzeczywistości.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Gry podobne do Marvel Pinball

Klasyfikacja PEGI Marvel Pinball

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Marvel Pinball

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2 GHz
  • 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
  • 1.5 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7/8
Wieści ze świata (Left 4 Dead 2, Street Fighter X Tekken, Marvel Pinball) 19/3/12
Wieści ze świata (Left 4 Dead 2, Street Fighter X Tekken, Marvel Pinball) 19/3/12

wiadomość19 marca 2012

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach DLC do gier Pinball FX, Marvel Pinball, Street Fighter X Tekken, kończących się pracach nad kolejnym rozszerzeniem do strzelaniny Left 4 Dead 2, a także nowej produkcji na podstawie uniwersum Władcy Pierścieni.

Darmowy Tomb Raider: Underworld w grudniowej ofercie PlayStation Plus
Darmowy Tomb Raider: Underworld w grudniowej ofercie PlayStation Plus

wiadomość6 grudnia 2011

Na europejskim blogu PlayStation pojawił się spis grudniowej zawartości usługi PlayStation Plus. Wśród oferowanych produkcji za darmo otrzymamy m.in. gry Tomb Raider: Underworld, Cool Boarders, czy Marvel Pinball.

Wieści ze świata (Battefield: Bad Company 2 - Vietnam, Trials HD, Marvel Pinball) 16/11/10
Wieści ze świata (Battefield: Bad Company 2 - Vietnam, Trials HD, Marvel Pinball) 16/11/10

wiadomość16 listopada 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o filmie ze skasowanego Mercenaries 3: No Limits, zapowiedzi Marvel Pinball, trzecim DLC do Trials HD, nowych grach Epic Games, Osiągnięciach i Trofeach w Battlefield: Bad Company 2 – Vietnam, a także ścieżce dźwiękowej do Michael Jackson: The Experience. Zapraszamy do lektury.

X360
PS3
PSV
PC
WiiU
3DS