Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 marca 2012, 12:50

autor: Sarge

Wieści ze świata (Left 4 Dead 2, Street Fighter X Tekken, Marvel Pinball) 19/3/12

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach DLC do gier Pinball FX, Marvel Pinball, Street Fighter X Tekken, kończących się pracach nad kolejnym rozszerzeniem do strzelaniny Left 4 Dead 2, a także nowej produkcji na podstawie uniwersum Władcy Pierścieni.

Peggle

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto zestaw Peggle Complete, zawierający gry Peggle Deluxe oraz Peggle Nights. Dzieła studia PopCap Games możecie aktualnie nabyć 66% taniej. Pakiet kosztuje 4,07 euro (ok. 17 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Pinball FX / Marvel Pinball

Zespół Zen Studios zapowiedział nowy dodatek DLC do gier Pinball FX na Xboksa 360 oraz Marvel Pinball na PlayStation 3 i PlayStation Vita. Rozszerzenie Avengers Chronicles wprowadzi cztery tematyczne stoły na podstawie komiksów z serii Avengers (Mściciele) i zadebiutuje w cyfrowej dystrybucji wiosną bieżącego roku.

Street Fighter X Tekken

3 kwietnia w usłudze Xbox Live i dzień później w europejskiej wersji PlayStation Network ukażą się dodatki DLC Swap Costumes do gry Street Fighter X Tekken. Jak sama nazwa wskazuje, wprowadzą one dodatkowe stroje dla poszczególnych postaci – stroje będą dostępne pojedynczo za dolara (ok. 4 złotych bez podatku VAT) lub 80 punktów Microsoftu oraz w dwóch paczkach za 13 dolarów (ok. 41 złotych bez podatku VAT) albo 1040 punktów Microsoftu. Kolejne rozszerzenie zostanie udostępnione do sprzedaży tuż po tegorocznej premierze bijatyki w edycji na PlayStation Vita. Za 20 dolarów (ok. 63 złotych bez podatku VAT) lub 1600 punktów Microsoftu otrzymamy dodatkowych wojowników (Blanka, Sakura, Guy, Cody, Elena, Dudley, Alisa, Bryan, Christie, Jack, Lars oraz Lei). W międzyczasie pojawiać się będą darmowe aktualizacje, o których więcej poczytacie na stronie Capcom-Unity.

Legend of Middle-Earth

Firma The Saul Zaentz Company zarejestrowała trzy domeny odnoszące się do nazwy Legends of Middle-Earth Game. W związku z tym w sieci pojawiły się przypuszczenia, że chodzi o nową grę na podstawie uniwersum Władcy Pierścieni. Firma Warner Bros. Interactive (właściciel praw do marki) odmówiła komentarzy w tej sprawie.

Left 4 Dead 2

Studio Valve ogłosiło, że prace nad dodatkiem DLC Cold Stream do gry Left 4 Dead 2 zbliżają się do końca. Wkrótce mamy poznać dokładną datę premiery pełnej wersji tego rozszerzenia, choć od roku można je testować w formie bety. Zawartość DLC to sześć poziomów do kampanii: Cold Stream, Blood Harvest, Crash Course, Dead Air, Death Toll oraz No Mercy.

Wieści ze świata (Left 4 Dead 2, Street Fighter X Tekken, Marvel Pinball) 19/3/12 - ilustracja #1

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: